• Przechowalnia 0
 • Sanctum


  Legendy mówią, że w pradawnych czasach, krainy zostały najechane przez Lorda Demonów Malghazara. Jego sługi zalały ziemie królestwa i zniszczyły wszystko, co napotkały na swojej drodze. Cały dorobek ludzkiej cywilizacji został utracony. Z ruin jednak powstali bohaterowie. Dzielnie walcząc z hordami demonów, dzięki swojej odwadze, szczęściu i magicznym mocom, udało im się w końcu pokonać samego Władcę Demonów i uwięzić go w jadeitowym sarkofagu. Na nim nowy władca krainy zbudował miasto - pomnik ich zwycięstwa. Miało ono na zawsze pozostać bezpieczną przystanią, i stąd jego nazwa - Sanctum.

  Minęło wiele lat, koszmar, który niegdyś terroryzował ludzi, przerodził się w legendę, a sarkofag z jadeitu został zapomniany w pomroce dziejów. Przyszedł czas, kiedy na tronie Sanctum zasiadł król słaby i lekkomyślny. Pomimo, że jego królestwo płynęło mlekiem i miodem, on zobaczył wizję większej mocy - mocy, która, jak mówiły starożytne opowieści, kryła się głęboko pod powierzchnią miasta. I tak z powodu majaków szaleńca rozpoczęto wielkie przedsięwzięcie - rozebrano budynki i rozkopano ulice, aby odnaleźć to co nigdy nie powinno zostać odkryte. Król w końcu odnalazł swoją moc. Odnalazł ją głęboko pod ziemią i złamał pieczęć. Sarkofag został otwarty...

  I tak drużyna z przystani DragonEye wyruszyła na kolejną wyprawę...


  Dotarcie do celu planowane na początek 2020 roku.  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.