• Przechowalnia 0
 • Skytear

  SkyTear - gra planszowa
  Witajcie w Olan Taa! Świecie którego powierzchnię pokrywają miriady wysp dryfujących w czystej energii Skytear. Wykorzystywane od wieków przez różne cywilizacje, pokłady Skytear w Olan Taa są źródłem ich potęgi i stałego rozwoju. Teraz jednak nadszedł czas wojny, która pochłonie wiele istnień i zasobów. Armie czterech królestw maszerują ku granicom swych włości, aby poszerzyć swoje wpływy i uzyskać dostęp do nowych źródeł energii!


  Rozpoczynamy przedsprzedaż planszowej gry figurkowej Skytear, która czerpie garściami z gier komputerowych MOBA, takich jak na przykład League of Legends. Będziecie więc wybierać swoich bohaterów, z których każdy posiadać będzie unikalne cechy, umiejętności i potężne moce, aby dołączyć ich do swej armii i spróbować zmiażdżyć przeciwnika w walce. Premiera planowana na koniec października.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.