• Przechowalnia 0
  • Śmierć na Rzece Reik

    Warhammer Fantasy Role Play (WFRP) - Wewnętrzny Wróg Śmierć na Rzece Reik. Tom II
    Reik to największa rzeka Imperium. To tętnica, którą podróżują niezbędne do jego życia towary i zaopatrzenie. Liczne rzeki, które spływają z ośnieżonych szczytów Gór Szarych, łączą się z z nim  tworząc ogromną sieć, mającą kluczowe znaczenie dla istnienia i rozwoju Wspaniałego Reiklandu. Bogaci kupcy spławiają tędy swe towary szybciej niż byliby to w stanie zrobić lądowymi szlakami. Podróżnicy łatwo i prędko mogą się przemieszczać pomiędzy największymi miastami. Okazję do szybkiego i łatwego zarobku wietrzą grupy piratów zasadzających się na barki wypełnione po brzegi ładunkiem. Imperium stara się likwidować takie inicjatywy rozbójników wysyłając do patrolowania nurtu ogromne statki, których załogi liczą sobie więcej ludzi niż populacja niejednego nadbrzeżnego miasteczka. W nieprzeniknionych odmętach Reiku czyhać mogą jednak rzeczy gorsze niże rzeczni rabusie...

    Druga część kampanii Wewnętrzny Wróg - Śmierć na Rzece Reik, jest już dostępna w naszym sklepie. I nie zapomnijcie też o Niezbędniku!

    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.