• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Sobotnie Granie z nagrodą i prezentacja Fallout'a

  W przyszłym tygodniu, w sobotę (22.09), odbędzie się kolejne Sobotnie Granie z naszym udziałem, organizowane przez Klub Kultury Łokietek. Co tam się będzie działo? Otóż bardzo wiele. Po pierwsze, będzie turniej "Wsiąść do Pociągu". Już stało się tradycją, że sponsorujemy główną nagrodę dla zwycięzcy i tym razem będzie to nie byle co, a sam Fallout - Gra Planszowa! Oczywiście nowa kopia jeszcze w ciepłej folii. Zapewniamy także, że była przebadana licznikiem Geigera i nie wydawał on charakterystycznego terkotu, więc wszyscy odwiedzający Klub w tym dniu będą bezpieczni ;)

  Równocześnie z turniejem, na jednym ze stołów będziemy prezentować Fallouta, którego kopię udostępnił nam wydawca gry w Polsce - Wydawnictwo Galakta. Każdego kto chciałby skorzystać i zapoznać się z tą nowością w sympatycznej atmosferze, serdecznie zapraszamy! To naprawdę fajna gra przygodowa z przystępnymi zasadami - świetna zabawa praktycznie dla każdego.

  Jak zwykle też będzie możliwość wypróbowania innych tytułów, które udostępnia Klub, a jeśli chcielibyście zagrać w coś innego, dajcie znać, być może uda nam się przynieść ten tytuł.

  Uwaga! Liczba miejsc przy stołach na tym wydarzeniu jest ograniczona, więc prosimy o kontakt w celu dokonania rezerwacji.

  Stonra wydarzenia na FB:
  https://web.facebook.com/events/293257624616462/


  Zapraszamy!


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.