• Przechowalnia 0
 • Świąteczny tydzień


  Wesołych Świąt!

  Tym jakże optymistycznym okrzykiem witamy Was na kilka dni przed uroczym czasem rodzinnych spotkań, błogiego spokoju i wolnego, które z pewnością przeznaczymy na ogrywanie ulubionych tytułów. Na ostatniej prostej przed Bożym Narodzeniem, pojawiło się sporo nowości, tych bardziej i tych mniej wyczekiwanych, ale nie pisalibyśmy o nich, gdyby nie było warto. Ostatni czas był też dla nas sporym wyzwaniem i zdarzyło nam się kilka potknięć, pomyłek i poślizgów za które bardzo przepraszamy, ale główny cel został chyba spełniony i mamy nadzieję, że każdy, kto zamówił swoje gry w naszym sklepie będzie się mógł nimi cieszyć w te Święta wraz z bliskimi. 


  Premiery:

  Spirit Island - gra planszowa
  Spirit Island
  Jedna z największych premier roku stała się faktem. Jako starożytne duchy zamieszkujące dziewiczą wyspę stawicie odpór najeźdźcom, którzy będą starali się ją ucywilizować. Wykorzystacie do tego celu Wasze potężne, unikalne dla każdego z osobna zdolności, które będziecie czerpali z sił natury. Będziecie musieli ściśle współpracować, by osiągnąć Wasz cel - przepędzić kolonistów, którzy chcą zagrabić ziemie, nad którymi sprawujecie opiekę. Nie jest to łatwe zadanie, a dodatkowo stopniowana trudność zapewni Wam wyzwania na wiele kolejnych gier. Spirit Island to świetny tytuł dla każdego, kto szuka wymagającej, niebanalnej rozgrywki.

  Obcy: Gra Fabularna
  Obcy: Gra Fabularna
  Najbardziej oczekiwana gra fabularna roku, trafiła na nasze półki. Jest to pozycja ciekawa nie tylko dlatego, że pozwala zanurzyć się w atmosferze ciemnej, mroźnej pustki kosmicznej przestrzeni, ale także dlatego, że stanowi doskonałe źródło informacji i rozszerzenie tego mrocznego uniwersum. Zdecydowanie pozycja, której żaden fan Obcego nie może przepuścić. 
   
  Talisman: Batman - gra planszowa
  Talisman: Batman
  Zbrodnia nie popłaca... a może jednak? Jako superłotrowie, będziecie starali się uciec z przytułku dla obłąkanych, stawiając po drodze czoła licznym przeciwnościom z samym Mrocznym Rycerzem na czele. Wszystko po to, aby niepodzielnie rządzić przestępczym światkiem w Gotham City. Tytuł, na który warto zwrócić uwagę choćby dlatego, by przekonać się, jak sprytnie można przenieść mechanikę ze świata Magii i Miecza do mrocznych korytarzy szpitala dla obłąkanych.

  Abyss: Gra Planszowa
  Abyss
  Tron jest pusty... i nadeszła ta chwila, w której będziesz starał się wykorzystać swoje wpływy, by uzyskać głosy rady i zdobyć terytoria o strategicznym znaczeniu, stając się w efekcie najlepszym kandydatem na nowego króla głębin. Wielce wyczekiwany dodruk gry Abyss trafił do sprzedaży.

  Wojownik Autostrady - gra książkowa
  Wojownik Autostrady: Piekło Na Autostradzie
  A to ciekawostka, której niewielu się spodziewało, a która pozwoli Wam odbyć sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, kiedy to gry paragrafowe zachwycały budowanymi przez siebie, w wyobraźni graczy światami. Piekło Na Autostradzie to pierwsza, z czterech części przygód Wojownika Autostrady, autorstwa Joego Devera, znanego także polskim czytelnikom z serii Lone Wolf. Mamy nadzieję, że kolejne części ukażą się bardzo szybko.

  Wyprawa do Newdale - gra planszowa
  Wyprawa do Newdale
  W tej grze planszowej kontynuować będziecie przygodę z gry karcianej O Mój Zboże!, lecz jej znajomość nie jest wymagana do zabawy z Wyprawą do Newdale. Możemy tu rozegrać tryb kampanii lub zmierzyć się poszczególnymi scenariuszami osobno. 


  Le Havre - gra planszowa
  Le Havre
  Świetna gra autorstwa Uwe Rosenberga, który tym razem zaoferuje nam zarządzanie swoim interesem w jednym z największych portów Francji. Polecana szczególnie wszystkim, którzy uwielbiają gry ekonomiczne. 

  Zaginiona Wyspa Arnak - gra planszowa
  Zaginiona Wyspa Arnak
  Jeszcze zdążyli przed świętami! Zaginiona wyspa już stoi przed Wami otworem i tylko kilka kliknięć dzieli Was od wybrania się w ten barwny, dziewiczy zakątek świata. Co tam odnajdziecie? Wysokie klify porośnięte gęstą dżunglą kryją ruiny wielkiej, starożytnej cywilizacji, nieznanej dotąd współczesnym naukowcom. Zaplanujecie więc ekspedycje, przydzielicie do nich ludzi oraz zasoby i wyruszycie na wyprawę by zbadać jakie tajemnice kryją w sobie wiekowe budowle.

  I to wszystko w tym tygodniu, niebawem będziemy jeszcze informowali o dniach w których pracujemy oraz tych w których sklep będzie nieczynny w okresie świąteczny, a póki co, życzymy Wam wszystkim najlepszych, najspokojniejszych i jak najbardziej planszówkowych Świąt Bożego Narodzenia!

  Zespół DragonEye

   
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.