• Przechowalnia 0
 • Szczęśliwego Nowego Roku

  Noworoczne Życzenia Planszówkowe
  I kolejny rok za nami. Kolejne przygody, jakie przeżyliśmy wcielając się w bohaterów ulubionych gier. Kolejne kombinacje jakie udało nam się stworzyć by nabić rekordowe wyniki. Kolejne wspomnienia z planszowych rozgrywek z przyjaciółmi i rodzinami pozostaną nam w pamięci oraz w sercach na całe życie. Jak by nie patrzeć, nasze hobby nas zbliża, zacieśnia więzi i powoduje, że możemy razem przeżyć piękne i emocjonujące chwile - i za to je tak bardzo cenimy. Dziękujemy Wam za kolejny, wspaniały rok w którym byliście z nami, wspieraliście nas i dawaliście nam rady, jak zawsze podkreślam - nasz sklep bez Was by nie istniał i ta filozofia towarzyszy nam od początku - jesteśmy tu dla Was, by dawać Wam to czego oczekujecie w sposób jaki sami chcielibyśmy to otrzymać. Czego chciałbym życzyć nam wszystkim w Nowym Roku, to kolejnych, niezapomnianych chwil w gronie osób, z którymi lubimy spędzać czas, ciekawych, porywających przygód w fantastycznych krainach, w alternatywnych rzeczywistościach, dalekiej przyszłości lub w jakichkolwiek światach, które Was kręcą, wielu nowych tytułów, które zachwycą i spowodują to miłe uczucie przegrzania zwojów mózgowych, dające satysfakcję każdemu, lubującemu się w intelektualnej rozrywce, a nade wszystko dużo wolnego czasu, który będziecie mogli spędzić przy waszych ulubionych grach. 

  Szczęśliwego Nowego Roku życzy,

  zespół DragonEye

  Harmonogram otwarcia naszego sklepu na początku roku:
  1.01.2020 - 6.01.2020 - inwentaryzacja/nieczynne - wysyłamy tylko tytuły, które zostały zamówione w przedsprzedaży, a których premiera nastąpi w tym okresie (np. Harry Potter: Hogwarts Battle)
  7.01.2020 - powracamy do rzeczywistości i działamy już w trybie normalnym :)


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.