English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Szczurołap

  Szczurołap - gra planszowa
  Królestwo Brie dokonało przełomu na polu produkcji magicznego sera. Ten nowy rodzaj złotego przysmaku zwabił jednak ogoniaste szkodniki z każdego zakątka znanego świata. Królestwo cierpi więc na plagę szczurów, cała ich horda próbuje dotrzeć do magicznego sera. I tutaj do gry wkraczasz ty, Szczurołap, najlepszy w swoim fachu pogromca gryzoni wszelkiej maści i rozmiarów. Znasz ich nawyki, znasz ich zwyczaje, wiesz o nich prawie wszystko i będziesz musiał wykorzystać swoje niecodzienne umiejętności oraz wykazać się nie lada odwagą i sprytem aby je pokonać. Z tymi szczurami jednak dzieje się coś niedobrego, zaczynają się zmieniać i to wcale nie na lepsze... musisz się spieszyć, jeśli masz ocalić Królestwo i Magiczny Ser. 


  Rozpoczęliśmy przedsprzedaż gry planszowej Szczurołap. Wcielisz się tutaj w rolę tytułowego łowcy gryzoni i przemierzając losowo generowane miasto oraz wykorzystując limitowaną liczbę ruchów będziesz próbował przechytrzyć plugawą hordę wciągając ją w pułapki i próbując odnieść zwycięstwo. Szczurołap to fajnie zapowiadająca się gra przygodowo logiczna dla jednego gracza z pięknie wykonanymi elementami. Jej premiera planowana jest już na czerwiec.

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.