English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Terraformacja Marsa - gra kościana

  Terraformacja Marsa: Gra Kościana
  Terraformacja Marsa to tytuł, który zyskał niebywałą popularność w planszówkowym świecie. Nie ma się więc co dziwić, że pojawiło się do niej sporo rozszerzeń, a ostatnimi czasy powstają nowe tytuły, które wyciągają pewne elementy z gry planszowej i tworzą nowe, osobne, nie mniej porywające pozycje. Terraformacja Marsa: Gra Kościana, której przedsprzedaż właśnie wystartowała, pozwoli nam ponownie wybrać się na czerwoną planetę, gdzie prowadząc jedną z wielkich korporacji, starali się będziemy skolonizować ją, tworząc warunki pozwalające na utrzymanie na niej życia. Czym będzie różniła się ta gra od swojego pierwowzoru? Na pewno nieco odmiennymi mechanikami, jakimi będzie się rządziła rozgrywka. Ma być prostsza, szybsza i bardziej dynamiczna, dzięki czemu nowi gracze nie poczują się przytłoczeni przez ogrom dostępnych strategii, a starzy wyjadacze będą mogli pogłówkować sobie nieco, próbując nowych rozwiązań w dużo krótszej rozgrywce.
  Dla fanów Terraformacji to z pewnością pozycja obowiązkowa, a dla całej reszty... jeśli nie graliście jeszcze w Terraformację Marsa, to warto będzie zaczać właśnie tutaj.
   
  Sklep internetowy dragoneye.pl to sklep z grami oferuje gry planszowegry karciane dla dorosłych gry imprezowe inacze gry dla par, gry biznesowegry fabularne oraz gry paragrafowe. Nasz sklep to też sklep z grami karcianymi w tym sklep internetowy z grami planszowymi, w ofercie są gry take jak pokemon, warhammer, magic the gathering, Marvel, Star Wars, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Monopoly, Scrable. Jedym z najlepszych produktów jest gra planszowa, gra planszowa dla dzieci, gry bitewne, posiadamy w naszym sklepie najlepsze gry planszowe, w tym gry strategiczne, gry edukacyjne, gry rodzinne. Jeżeli interuje Cię zabawa gry, gry dla dzieci, to nasz sklep z grami dla dzieci, sprosta twoim wymaganiom, bo nasz gry sklep internetowy to jedyne takie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.