• Przechowalnia 0
 • Terraformujemy na całego

  Terraformacja Marsa: Kafle Terenów 3D oraz Storage Box
  Koloniści! Wiemy jak było Wam do tej pory ciężko poradzić sobie z tym całym bałaganem. Uczynienie Marsa zdatnym do życia to nie byle jakie przedsięwzięcie i organizacja całego sprzętu mogła nastręczać wielu nieprzewidzianych trudności. Ponadto zdajemy sobie sprawę z faktu, że walory estetyczne nie były do tej pory priorytetem tej misji. To wszystko jednak niebawem się zmieni! Korporacja FryxGames przygotowuje dla Was zrzut rozwiązujący wszelkie bolączki towarzyszące Wam na tej niegościnnej planecie, która dla wielu stała się już nowym domem.

  Przedsprzedaż komponentów nowej kolonii rozpoczęła się, Elon Musk zapewne zielenieje z zazdrości, a Wy możecie już dzisiaj zamówić swoje egzemplarze Terraformacji Marsa: Big Storage Box + Kafle 3D u nas w przedsprzedaży. Nie zapomnijcie też o dodatkowych kartach.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.