English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Too Many Bones

  Too Many Bones - edycja polska
  Szykujcie się na kolejną wyprawę, przez krainy w których aż roi się od pułapek i niebezpieczeństw. Członkowie waszej rasy tylko z rzadka byli widywani w tych stronach. Wasi pobratymcy od wieków żyli na odludziu, w dzikich ostępach Deepwood i z tego też powodu mieszkańcy tutejszej krainy mylą was z elfami, goblinami czy gnomami. Tylko nieliczni wiedzą kim są Gearlokowie, długousi, wychudli z wielkim zamiłowaniem zarówno do natury jak i nowoczesnej technologii. Wspominaliśmy, że uwielbiają oni też przygody? Tak, przygoda i stawanie oko w oko z niebezpieczeństwami to żywioł Gearloków.
  Starsi waszego rodu od dawna zdawali się wiedzieć o zagrożeniach kryjących się na północy i teraz Wy, mała grupa złożona z wszelkiej maści awanturników, wyruszycie tam by pokonać tyranów władających tamtejszymi ziemiami. Nie będzie to podróż łatwa, wielu zawróciłoby z tej drogi wiedząc, co ich czeka... ale nie wy! Wy dzielnie pokonujecie wszelkie przeciwności i z niepoprawnym optymizmem okraszonym sporą dawką specyficznego humoru, brniecie przed siebie by wypełnić misję, której niepowstydziliby się najodważniejsi czempioni.

  Startujemy z przedsprzedażą polskiej edycji gry Too Many Bones. Wcielacie się tu w rolę śmiałków wyruszających na niebezpieczną wyprawę. Toczyć będziecie bitwy z przeróżnymi wrogami, zdobędziecie potężne łupy, podejmiecie też trudne, fabularne decyzje i rozwiniecie swoich bohaterów zarządzając ciekawym systemem manipulowania kośćmi. Wszystko to po to by dotrzeć do siedzib kolejnych tyranów i zgładzić ich likwidując zagrożenie jakie stwarzają dla waszej krainy. Grę cechuje duża regrywalność, sporo decyzji do podjęcia oraz łamigłówkowy charakter rozgrywki, dzięki czemu wyśmienicie gra się w ten tytuł zarówno w grupie znajomych jak i w pojedynkę.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.