• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Tydzień Lovecrafta

  Witaj strudzony wędrowcze,

  usiądź, nie krępuj się, porozmawiamy sobie... a o czym? Nooo... jest o czym... Może o tym co czai się w lasach w bezksiężycową noc pośród powykręcanych złowrogo drzew na bagnach? Może o tym, co stary Whilbur trzymał w piwnicy, a o czym chcą zapomnieć mieszkańcy wioski? Jest o czym rozmawiać, uwierz mi, niejedna tajemnica tego świata pozostała jeszcze nieodkryta i niejeden raz krzykniesz z trwogi odkrywając naturę rzeczywistości i prawa jakim rządzi się wszechświat. Opowiem Ci o mrocznych księgach które doprowadzają najwytrzymalszych z nas do obłędu, o tajemiczych kultach, które wzywają swych panów inkantując bluźniercze zaklęcia w najciemniejszych zakamarkach naszego świata. Ale czy jesteś na tyle odważny, żeby stawić czoła prawdzie i nie pogrążyć się w szaleństwie? Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się o przedwiecznych koszmarach, które rozprują twój umysł i zarażą cię chorobą obłędu?! A może poprostu porozmawiamy o tym dziwnym skrobaniu, które dochodzi z pod podłogi?

  Nasz spisek się wydał... jesteśmy w zmowie z kultystami i mamy zamiar szerzyć bluźniercze nauki w przygotowaniu na nadejście Wielkich Przedwiecznych. Dlatego też, aby pozyskać nowych wyznawców dla naszego mrocznego Pana, przywódca naszego kultu zdecydował o obniżce tytułów spod znaku macek.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gier z okazji rocznicy śmierci mistrza Lovecrafta w tym miejscu!

  Promocja trwa od 15.03 do 20.03 włącznie. 

  Pozdrawiamy,

  zespół dragoneye.pl


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.