• Przechowalnia 0
 • Tydzień pod znakiem Talismana


  Zbliża się Mikołaj! Prezenty już kupione? To najwyższy czas, aby się w coś zaopatrzyć, zostało jeszcze kilka dni i być może na ostatnią chwilę znajdziecie u nas coś, co akurat okaże się właśnie "tym" prezentem :)  Premiery w zeszłym tygodniu:  Talisman Magia i Miecz
  Dodruk gry wraz z kilkoma pierwszymi dodatkami trafił już do naszego sklepu i mamy nadzieję, że udało Wam się uzupełnić nieco kolekcję. Do sprzedaży powróciły w zeszłym tygodniu: Gra podstawowa, Żniwiarz, Królowa Lodu, Góry oraz Podziemia. Mamy nadzieję, że w te mroźne wieczory, które niechybnie nadejdą, spotka Was w trzech krainach wiele niezapomnianych przygód!


  Drako: Trolle i Rycerze
  Po zmaganiach ze smokiem i próbie ubicia gada, przyszła kolej na Trolle, które w swej złośliwości terroryzują wioski położone nieopodal moczarów. Król zlecił zadanie, jesteście zawodowcami i nie straszne Wam takie wyzwania... z drugiej strony gdyby to było takie łatwe, to jeden ze śmiałków, którzy wyruszyli na bagna przed Wami, już by z nich powrócił z głowami budzących grozę pokrak. Opracujcie więc starannie strategię i spodziewajcie się niespodziewanego - Trolle może wydają się niezbyt mądre, ale będziecie potrzebowali wykazać się dużym sprytem i taktycznym planowaniem aby je przechytrzyć i wyjść zwycięsko z tego pojedynku.  Nadchodzące premiery:


  Roll for the Galaxy
  Już za kilka dni będziecie mogli rozpocząć galaktyczne zmagania o budowę najwspanialszej cywilizacji. Czy lubicie kolonizować planety odkrywając nowe światy, czy prowadzić badania naukowe i odkrywać nowe technologie, czy gromadzić niezmierzone bogactwa w przepastnych skarbcach przyszłości, jest to gra, która spełni wasze oczekiwania podczas trwającej około godziny rozgrywki i kto wie, być może natkniecie się nawet na ślady dawno zapomnianych, obcych cywilizacji?
  Premiera już w nadchodzący czwartek.


  Tiny Epic: Mechs
  Spodziewamy się, że zmagania Mechów rozpoczną się u nas już w nadchodzącym tygodniu. Nie jest to jeszcze informacja potwierdzona na 100%, ale dajemy znać, że to już czas, żeby powoli szykować swoje pancerze wspomagane, wyrzutnie rakietowe i mechaniczne miecze, byście nie dali się zaskoczyć przeciwnikom. 


  Star Wars: X-Wing - Wielkie Bitwy i Wielkie Statki

  Premiera fali epickiej już za rogiem, wprawdzie nie do końca jest jeszcze powiedziane, że ma to być przyszły tydzień, ale wydawca zapowiada, że wysyłki już wkrótce, więc mamy nadzieję, że zrobi nam wspaniały prezent i już za kilka dni odpalimy hipernapęd kierując się naszymi Korwetami ku głównym siłom rebelianckich szczurów, by raz na zawsze pozbyć się tego ciernia w oku naszego wspaniałego Imperium. 


  T.I.M.E Stories: Madame
  Długo wyczekiwana, ostatnia już część przygód w czasie i przestrzeni z obecnej serii trafi niedługo na nasze stoły. Tutaj podobnie nie możemy obiecać, że będzie to ten tydzień, ale na pewno przed świętami osobiście zagościcie w Wersalu i odkryjecie co też się tam ciekawego wydarzyło.   Nowe przedsprzedaże:


  Talisman Magia i Miecz - kolejne dodatki
  Gotowi jesteście na więcej Talismana? Wielkimi krokami zbliżają się następne dodatki. Smoków, Pani Jeziora, Miasta, Wilkołaka oraz Zapomnianych Krain możecie się spodziewać w drugiej połowie grudnia. Wydawca będzie robił wszystko co w jego mocy aby dostarczyć te dodatki do nas przed świętami, a my oczywiście rozpoczynamy wysyłki jak tylko dostaniemy je w nasze łapki.


  Brzdęk! W Kosmosie!
  No tak, ledwo się pojawił i już się wyprzedał - tak to z Brzdękiem bywa. Dobra wiadomość jest jednak taka, że pojawi się u nas jeszcze po premierze, więc będzie okazja, żeby wykupić sobie bilet wstępu na zwiedzanie statku Lorda Eradikatusa już za kilka dni!

  Inne informacje:

  Pytacie nas często o Kartografów, Karczmę Pod Pękatym Kuflem oraz Chytrogród. Informujemy, że te gry pojawią się u nas już na początku nadchodzącego tygodnia.

  I to tyle nowych informacji na dziś!

  Cały zespół DragonEye, życzy Wam najwspanialszych, planszówkowych prezentów od Mikołaja! 
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.