• Przechowalnia 0
 • Wampir - odwieczny konflikt

  Vampire: The Eternal Struggle - gra karciana
  Mity i legendy... pogłoski... większość mówi, że nie możemy być niczym więcej. Tylko nieliczni wiedzą, że jesteśmy niczym szept rzucony na wiatr, istniejemy, lecz nieuchwytni, niewidzialni, niedostrzegalni. Rządzimy wszystkim w cieniu, sterujemy polityką i kierujemy całymi społeczeństwami, powodując konflikty, tocząc walkę o każdy zaułek, dzielnicę i miasto. To my, Matuzalemowie, odpowiadamy za ten chaos, ale ma on swój cel...

  Wystartowała przedsprzedaż gry Vampire: The Eternal Struggle (5th edition). Gry, która pomimo, że nie jest dostępna w naszym rodzimym języku, to zdobyła sobie w naszym kraju szerokie grono fanów. Do tej pory dostępne były tylko pojedyncze talie oraz akcesoria, dzięki którym każdy chętny mógł zagrać i zobaczyć na czym ona polega. Teraz, oferujemy w przedsprzedaży piątą edycję w pudełkowej wersji, wraz ze wszystkim co potrzebne do rozpoczęcia rozgrywki oraz dodatkowymi gratisami.
  Premiera planowana na przełom października i listopada tego roku.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.