• Przechowalnia 0
 • Wesołych Świąt


  Po przedświątecznej gorączce pracy i zakupów, już za kilka dni, będziemy mogli wreszcie zanurzyć się w pełnej ciepła atmosferze naszych domów i spędzić kilka dni na błogim odpoczynku z rodziną i przyjaciółmi grając w ulubione planszówki. Jeśli w ciągu roku z powodu braku czasu zaniedbywaliście swoje hobby, to teraz będzie okazja nadrobić zaległości, ściągnąć z półek te zawinięte jeszcze w folię tytuły, zagrać w coś czego rozkładanie na stole zajmowało zazwyczaj zbyt wiele czasu lub w całkowicie nowy tytuł, który zapewne wielu z Was znajdzie pod zielonym drzewkiem. W każdym razie, my takie właśnie mamy plany i życzymy wam tego samego, oraz wielu dobrych gier, wielu dobrych rozgrywek, jak najmniej paraliżów decyzyjnych oraz frustracji spowodowanej przez "głupie losowe gry", a jak najwięcej radości i satysfakcji płynącej z wymyślnych kombinacji lub gęstego klimatu w ulubionych planszówkach. 

  Jeszcze przed Świętami mamy dla Was killka informacji - dla wielu zapewne bardzo ważnych.

  Opóźnienie:

  Na początek zła nowina. Wiemy, złe nowiny nie są teraz mile widziane, ale niestety, z bólem serca musimy o tym lojalnie poinformować. Pomimo wszelkich starań wydawcy i wielu działań podjętych by premiera się nie opóźniła, Harry Potter: Hogwarts Battle nie dojedzie na czas przed Świętami. Wysyłka do sklepów ma ruszyć najprawdopodobniej po Świętach, ale będziemy oczywiście na bieżąco informowali, jak wygląda sytuacja z tym tytułem. Jest jednak i dobra strona tego opóźnienia. Na pocieszenie, w ramach rekompensaty z powodu długiego oczekiwania na Harry'ego, do wszystkich egzemplarzy zamówionych w przedsprzedaży dodawane będą dodatkowe karty promocyjne, które urozmaicą Wam rozgrywkę. Mamy nadzieję, że taki mały prezent zrekompensuje Wam ten wydłużony czas oczekiwania.

  Nowa przedsprzedaż:


  Sanctum
  Autorzy gry chwalą się, że Sanctum to przeniesione na planszę komputerowe hack-n-slash RPG w stylu takich gier jak Diablo. Mamy tutaj kilka postaci do wyboru, walkę z hordami przeciwników, zdobywanie ekwipunku i nabijanie kolejnych poziomów zaawansowania, co otworzy nam dostęp do coraz mocniejszych umiejętności - wszystko to po to, aby pokonać finalnego bossa. Na premierę czekamy z niecierpliwością, a ma ona nastąpić już w styczniu 2020 roku.

  Premiery w zeszłym tygodniu:


  Dungeons & Dragons - Podręcznik Mistrza Podziemi
  Bardzo przydatne narzędzie dla każdego mistrza gry, wręcz nieodzowne, jeśli chcemy tworzyć przygody, które porwą graczy i pozwolą im się w pełni zanurzyć w realistycznym, pełnym detali świecie fantasy. Znajdziecie tu ciekawe rozwiązania, które można stosować podczas sesji, szczegółowe opisy krain, wskazówki jak prowadzić przygody, żeby były wciągające dla naszych graczy, oraz wiele innych, bardzo przydatnych informacji, które wzbogacą wasze doświadczenie z grami fabularnymi.

  Inne informacje:
  - Pojawiła się w naszym sklepie nareszcie Terra Mystica, wraz z dodatkiem Kupcy
  - Do oferty trafił Niegrzeczny Cortex - ta wersja, dla odmiany, jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorców dorosłych
  - Pytacie nas często nad czym pracuje DragonEye Design po stworzeniu insertu do Brassa. Otóż uchylając rąbka tajemnicy, niebawem w naszej ofercie pojawi się pudełko na karty mini-american, oraz insert do dużej gry fantasy, której polska premiera miała miejsce kilka miesięcy temu. Oczywiście wszelkie sugestie i prośby co do przyszłych insertów są mile widziane - piszcie śmiało :)

  Poniżej przypominamy harmonogram naszej pracy w okresie Świątecznym:
  23.12 - wysyłki/odbiory zamówień złożonych do dnia 23.12 do godziny 10:00
  24.12 - tylko odbiory osobiste zamówień złożonych do dnia 23.12 do godziny 10:00 (ewentualnie zakupy gier na miejscu)
  25-29.12 - nieczynne
  30.12 - wysyłki/odbiory w trybie normalnym
  31.12 - wysyłki/odbiory zamówień złożonych do dnia 31.12 do godz. 10:00 (ewentualnie zakupy gier na miejscu)
  1.01.2020 - 6.01.2020 - inwentaryzacja/nieczynne


  I to wszystko! Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego w te święta, zdrowia, czasu na granie, odpoczynku i wszystkiego dobrego,

  Zespół DragonEye
     Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.