• Przechowalnia 0
  • Władcy Podziemi

    Władcy Podziemi - gra planszowa
    Pewnie nie raz i nie dwa zdarzało Ci się zebrać drużynę i wyruszyć na podbój lochów, by zdobyć chwałę i wielkie bogactwa. Wyrzynając w pień hordy stworów zamieszkujących podziemną kryjówkę przemierzałeś mroczne korytarze gromadząc łupy i doświadczenie. Pokonywałeś potężnych nekromantów, odsyłałeś do innych wymiarów plujące ogniem demony. Przy niejednej okazji uratowałeś świat przed zagładą... ale czy biegając wilgotnymi korytarzami w pogoni za sławą i pieniędzmi stanąłeś choć na chwilę by się zastanowić ile pracy ktoś musiał włożyć w zbudowanie tego ustrojstwa? Nie mówiąc już o zarządzaniu tym istnym labiryntem i bandą nieusłuchanych pracowników, których codziennie trzeba dopilnować, by wstali rano do pracy. No tak, nigdy o tym nie pomyślałeś... a ktoś się bardzo starał, by utrzymać te korytarze w jako takim stanie, żebyś mógł sobie po nich pobiegać wesoło wymachując mieczem. Że niby to żadna ciężka praca? Wiesz co? To zróbmy tak, od dzisiaj sam sobie zarządzaj tymi lochami...

    Przedsprzedaż gry Władcy Podziemi (Nowa Edycja), w której staniesz się zarządcą lochów napadanych co chwilę przez bohaterskich poszukiwaczy przygód, wystartowała.
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.