• Przechowalnia 0
 • Wojna Nemo

  Wojna Nemo - gra planszowa
  "Człowiek, przemocą pozbawiony wolności, marzy o szansie jej odzyskania - lecz uczony ciekawy poznać nowe zjawiska, lęka się jej i unika."
  - Juliusz Verne, 20000 mil podmorskiej żeglugi

  Ahoj wilki morskie! Wsłuchajcie się w szum otaczającego Was oceanu, miarowy stukot silnika waszej łodzi i pulsujący sonar wykrywający zbliżające się niebezpieczeństwa... albo okazje! Cokolwiek sprawiło, że znaleźliście się na Nautiliusie - czy była to chęć zgromadzenia nieprzebranych skarbów, czy rozpętanie wojny z wrogą marynarką wojenną, a może wyrywała się z was dusza odkrywcy - teraz będziecie mogli wypełnić swe przeznaczenie, wyruszając na prawdziwie sandboxową przygodę. Jaką ścieżkę wybierzecie, by dopiąć swego celu, to zależy już tylko od was. Przygotujcie waszą załogę na trudne misje, a wy szykujcie się na niełatwe wybory, gdyż morskie odmęty nikogo nie rozpieszczają - to miejsce tylko dla najtwardszych i najwytrwalszych.

  Przedsprzedaż gry planszowej Wojna Nemo rozpoczęła się. 
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.