• Przechowalnia 0
 • Wojny ciąg dalszy

  This War of Mine - Czas Oblężenia (edycja polska)
  "Wojna ... to po prostu ohyda. Nie ma na niej ani sprawiedliwych, ani winnych. A dobrzy i źli są po obu stronach.

  Tylko ci dobrzy zwykle giną pierwsi"
  Boris Akunin - Gambit turecki

  Jeśli myślałeś, że koszmar wojny nie ma przed Tobą już tajemnic, że nic cię nie zaskoczy i że całkowicie zobojętniałeś na to co się dzieje wokół, kiedy próbujesz przetrwać w ruinach twego domu... mam dla Ciebie złą wiadomość. Pogłoski o zakończeniu konfliktu okazały się nieprawdziwe, udało nam się przetrwać te kilka dni i nie spodziewaliśmy się, że to co nas do tej pory spotkało, było jedynie gorzkim preludium do tego co ma nadejść. Kiedy w tym złym, stworzonym przez ludzi świecie płonące niebo spada nam na głowę, a każdy nasz oddech, może być ostatnim za sprawą zabłąkanej kuli snajpera, nie możemy zapomnieć, że mamy pod swą opieką te małe istoty, które w swej wrodzonej naiwności nie mają pojęcia jak i dlaczego się tu znalazły. Robimy co możemy, by ten horror, którego stały się świadkami nie zniszczył w nich dziecięcej niewinności, ale czy nie jest już za późno? I czy pomimo naszych starań ta wojna i tak nie pozostawi na nich przeklętego piętna które wyznaczy kierunek ich dalszego życia?

  This War of Mine - Czas Oblężenia (wersja polska) jest już dostępny w przedsprzedaży. Premiera planowana jest na połowę maja.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.