• Przechowalnia 0
 • Wszystkiego dobrego w Nowym Roku  Witajcie!

  Na wstępie chcieliśmy Wam życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, masy planszówek do ogrania i wszystkiego co sobie wymarzycie w tym Nowym Roku! Przez ostatnie tygodnie zaniedbaliśmy trochę nasze newsy ponieważ po pierwsze, nie było za bardzo o czym informować a po drugie, ilość zamówień przed końcem ubiegłego roku przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy więc za ten poprzedni rok, dziękujemy, że z nami jesteście i doceniacie nasze starania, aby stać się jak najlepszym sklepem planszówkowym - dzięki temu możemy się dalej rozwijać, usprawniać działanie naszego sklepu, a nowe tytuły regularnie mogą trafiać do naszej oferty, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!

  A przechodząc do tego co się ostatnio wydarzyło i co dziać się będzie - wydawcy już szykują się na kolejne premiery i pojawiły się pierwsze przedsprzedaże, zobaczcie jak zaczyna się ten Nowy Rok.

  Nowe Przedsprzedaże:

  Brass Birmingham - gra planszowa
  Brass: Birmingham - Edycja Gra Roku
  Ta wyśmienita gra ekonomiczna doczekała się Edycji Gry Roku. Wprawdzie nie uświadczymy tu nowej zawartości, oprócz nowej okładki z wymienionymi na niej nagrodami, jakie zdobył ten tytuł, ale ważne, że dodruk jest w drodze i niebawem wyląduje w większej ilości na naszych półkach. 
  Dodruk planowany na przełom marca i kwietnia.

  Scythe - gra planszowa
  Scythe
  To wyśmienita gra ekonomiczno-strategiczna, w której walczyć będziemy o dominację w alternatywnej rzeczywistości pierwszej połowy XX wieku. Mamy tu więc mechy i inne futurystyczne wynalazki naturalnie wtopione w typowy krajobraz Europy okresu międzywojennego. Ciekawa koncepcja świata ujęta w ramy świetnej mechaniki, gdzie staramy się cały czas wyprzedzić naszych przeciwników w walce o punkty - umiejętność przewidywania i kalkulowania wielu ruchów naprzód jest tu niezbędna. Wszystko to okraszone jest wspaniałymi ilustracjami, które pozwolą Wam zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze. Dodruk planowany na przełom stycznia i lutego, lecz jego przedsprzedaż, póki co, przedwcześnie się zakończyła - zainteresowanie było tak duże, że cały zamówiony przez nas zapas już się wyprzedał. Dobra wiadomość jest taka, że w okolicach premiery pojawią się na pewno u nas jeszcze dodatkowe egzemplarze. 


  Viticulture-gra-planszowa
  Viticulture
  Kolejny hit zeszłego roku powraca by cieszyć nasze stoły nie tylko wyśmienitą rozgrywką, ale także i rewelacyjnym wykonaniem. W Viticulture wcielamy się w zarządcę winnicy, który rozdziela pracę pomiędzy swoich robotników wysyłając ich do wykonywania różnych zadań. Będą więc oni dla nas pozyskiwać sadzonki, sadzić je na polach, zbierać nasze plony i produkować z nich wino wypełniając kontrakty i zdobywając punkty.
  Dodruk planowany na przełom marca i kwietnia. 


  Nowe premiery:

  Aliens: Another Glorious Day In the Corps - the boardgame
  Aliens: Another Glorious Day In the Corps
  Tuż przed nowym rokiem pojawił się u nas Aliens - gra planszowa w której kierujemy zespołem mniej lub bardziej dzielnych Marines likwidujących hordy Obcych w Hadley's Hope, kolonii założonej na księżycu LV-426. Gra zawiera kampanię, opartą na wydarzeniach z filmu jak i kilka misji, które można rozegrać pojedynczo. Pomimo kilku mechanicznych wad, konieczności sklejenia figurek oraz nie do końca jasnych zasad (momentami niezbędne jest oficjalne FAQ), jest to tytuł, który każdego fana Ksenomorfów powinien wciągnąć bez reszty poprzez swoją atmosferę i filmowy charakter rozgrywki. Wraz z podstawową wersją gry pojawiły się też dodatki: Get Away From Her You B***h oraz Ultimate Badasses, a w drodze do nas są już zestawy terenów Assets and Hazards (powinny dotrzeć w nadchodzącym tygodniu).


  Nadchodzące Premiery:

  Aquatica - gra planszowa
  Aquatica
  Jeśli udało się wam już zostać królami podmorskich głębin w Abyss, to teraz możecie wykazać się umiejętnościami zarządzania swoimi włościami w Aquatice. Nie, to nie jest kontynuacja bestsellerowego Abyssa, ale gra jest równie piękna i o podobnej tematyce. Jako jeden z królów mórz, będziesz eksplorował, podbijał i wykupywał nowe tereny, werbował napotkane, tajemnicze stworzenia, realizując jednocześnie wyznaczone cele. Masa kombinowania dla każdego kto lubi wysilić mózg nad planszą otaczając się wspaniałymi grafikami na kartach i planszach.
  Premiera już 14 stycznia.

  Splendor: Marvel - gra karciana
  Splendor Marvel
  Każdy szanujący się gracz powinien znać grę Splendor - sprytną, szybką grę ekonomiczną w której budujemy samonapędzający się silniczek wykupując karty z określonymi symbolami, dzięki którym z kolei wykupywać możemy kolejne karty, rozwijając dzięki temu swoje imperium. W tym wcieleniu splendora postawieni zostajemy jednak przed innym zadaniem. Gracze zbierać będą bohaterów znanych z komiksów i filmów, aby zdobywać punkty i finalnie objąć w swe posiadanie Rękawicę Nieskończoności. Ta wersja różni się jednak nie tylko nowymi szatami, ale wprowadza do rozgrywki także kilka ciekawych rozwiązań, jak chociażby nowe warunki końca gry - wszystko zostało pomyślane tak, aby odnosiło się do nowej tematyki i przypadło do gustu fanom uniwersum Marvela. 


  I to jest to czego spodziewamy się w najbliższym tygodniu, natomiast na resztę stycznia zapowiedziane są kolejne premiery, równie dobrych, a może i bardziej wyczekiwanych tytułów, takich jak Eclipse: Drugi Świt Galaktyki, Pandemic Legacy: Sezon 0, Aeon's End Legacy, Zew Przygody, czy pierwszy dodatek do Sword & Sorcery. Zdecydowanie polecamy śledzić nasze newsy - wiele się będzie działo.


  Pozdrawiamy,


  Zespół DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.