• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Zapraszamy do Wulfsburga
  Słyszycie to wycie wilków dochodzące z lasu? Długo na nich czekaliśmy... Miecze i topory są już naostrzone, a kolczugi dopięte, jesteśmy zwarci i gotowi. Siedzimy tutaj od kilku dobrych tygodni i już od tego bolą nas d... eee, co ja tam miałem... no tak...


  Zombicide: Czarna Plaga - Wulfsburg
  Czekaliśmy... czekaliśmy... i się doczekaliśmy, Zombicide powraca z nowymi bohaterami, z nowymi wrogami, a co chyba najważniejsze i czego najbardziej w wersji podstawowej brakowało, z nową unikalną bronią do zdobycia! Wzywamy więc do broni wszystkich, którzy przeżyli pierwszą falę naporu Zombie, by stawili im wraz z nami czoła w Wulfsburgu! Niech zaśpiewają topory, niech zajęczą cięciwy, niech zaryczą demoniczne kule ognia, a ulice miasta niech spłyną zepsutą krwią plugawych kreatur! Damy im odpór i w szaleńczej furii wyzwolimy miasto!
  Premiera już 5 września!


  Tuareg
  Jednocześnie dajemy znać, że jutro swoją premierę ma Tuareg, świetna gra strategiczna - polecamy sprawdzić, jeśli lubicie fajne gry dwuosobowe w których trzeba pokombinować.

  Pozdrawiamy,

  DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.