• Przechowalnia 0
  • Żegnamy się z naszym przeznaczeniem!


    Nadszedł kres Imperium! Niedobitki imperialnych sił wycofują się w stronę Zewnętrznych Rubieży, a wśród dowództwa zapanowały strach i panika. Masowe dezercje dodatkowo pogarszają sytuację i na tą chwilę, jakikolwiek opór względem rebeliantów nie ma najmniejszego sensu. Jego miłość, nasz wielki Imperator zniknął i słuch po nim zaginął, mamy jeszcze resztki nadziei, że jest bezpieczny i nie podzielił losu milionów naszych żołnierzy. Korzystając z okazji, możecie teraz nabyć nowy, nieużywany, imperialny (i nie tylko!) sprzęt, którego ceny na rynku drastycznie spadły - wojna z Imperium dobiegła końca, toteż popyt na blastery, miecze świetlne i cięższy sprzęt poszybował na łeb, na szyję, niczym rozbity tie-fighter nad wydmami Jakku. 

    Zapraszamy do zapoznania się z cenami wyprzedażowymi na Star Wars: Przeznaczenie - jest to okazja, której nie można przegapić.
    Akceptuję
    Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.