• Przechowalnia 0
 • Zewnętrzne Rubieże


  Zewnętrzene Rubieże

  Siedlisko anarchistów i wrogów jakiegokolwiek porządku, szumowin z pod ciemnej gwiazdy, ale także i pielgrzymów, wszelkiej maści uchodźców i oportunistów szukających nowego życia. Świat pełen korupcji i szemranych układów. Kraina w której będąc nikim, dzięki swojej brawurze i przebiegłości każdy może stać się obrzydliwie bogatym i wpływowym królem przestępczego światka... lub skończyć na jednej z zapomnianych przez Imperium planet z wielką dymiącą dziurą w plecach po wystrzale z blastera.

  Gra planszowa Star Wars: Zewnętrzne Rubierze da Ci możliwość wcielenia się w postać przemytnika, najemnika, łowcy nagród, typa z pod ciemnej gwiazdy, który będzie próbował odcisnąć swój ślad w galaktycznej kronice sław. Będziesz mógł pokierować losami takich szumowin jak Han Solo, Bobba Fett czy Lando Calrissian. Podczas twojej przygody będą towarzyszyć Ci znane z uniwersum postacie - wystarczy wspomnieć choćby sławnego Chewbaccę. Tak, na pokład swojego statku będziesz mógł zabrać futrzastego przyjaciela... właśnie! Statek, rzecz najważniejsza. Jakoś przecież po zewnętrznych rubieżach trzeba się poruszać. Na początku nie będzie to nic imponującego, ale z czasem go usprawnisz, dokupisz dodatkowe komponenty, a kto wie, może i uda Ci się go kiedyś zamienić na najszybszy statek w całej galaktyce?

  W grze walczyć będziesz o zdobycie sławy i pieniędzy, a okazji ku temu będzie niemało - w zewnętrznych rubieżach wiele wpływowych frakcji walczy ze sobą o dominację i możesz sporo zarobić na handlu nielegalnymi towarami, wykazać się polując na poszukiwanych przestępców, pozyskać przyjaźń rebeliantów sabotując imperialne patrole - dużo by wymieniać, poza tym nie chcemy psuć Ci rozrywki zdradzając zbyt wiele - w końcu to gra przygodowa w której odkrywanie świata będzie stanowić sporą część zabawy. Odkryjemy jedynie, że jak każdy banita będziesz musiał uważać wypełniając misje dla jednej z frakcji - łatwo wtedy nadepnąć na odcisk innym zainteresowanym. Zewnętrzne rubieże to wbrew pozorom bardzo tłoczne miejsce, istny tygiel ras, kultur i sprzecznych interesów, w którym odnajdą się tylko najodważniejsi i najbardziej przebiegli.

  Wprawdzie nasz imperator nie do końca pochwala działania szumowin w strefie wpływów imperium, to jednak potrafi docenić przydatność tych bandytów do realizacji niektórych ze swoich planów, zaaprobował więc grę i wreszcie możemy ruszyć z przedsprzedażą! 

  Premiera planowana w wakacje 2019r.


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.