• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Aktualności
  Drodzy klienci,
  Jak obiecaliśmy, przesyłamy garść informacji dotyczących tego, co dzieje się w naszym sklepie, a trochę się dzieje, więc zapraszamy do przeglądnięcia.

  Star Wars: Armada - ceny poszybowały w dół, zapraszamy do zapoznania się z pełną listą tutaj.


  Koszulki Firmy Rebel - pytaliście, narzekaliście ;), więc oto w naszej ofercie pojawiły się koszulki firmy Rebel - tańsza alternatywa dla Fantasy Flight Games - narazie najpopularniejsze rozmiary, ale z czasem ich oferta zostanie poszerzona.
  Także na Wasze życzenie w ostatnich dniach pojawiła się u nas nowa seria - Star Wars: Imperium Atakuje - każdy szanujący się fan Gwiezdnych Wojen powinien tą grę znać, więc jeśli ktoś o niej nie słyszał, zapraszamy do zapoznania się.  Nadszedł także czas na rozwiązanie konkursu dla recenzentów, wybór nie był łatwy, ale po kilkugodzinnej debacie udało się wyłonić zwycięzców. Szczegóły tutaj.

  Z ważniejszych nowości warto jeszcze wspomnieć, że w tym tygodniu pojawiło się polskie tłumaczenie aplikacji do gry Descent: Wędrówki w mroku, każdy już teraz może przeżywać przygody w krainie Terrinoth w naszym rodzimym języku.


  Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu!

  zespół Dragoneye.pl

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.