English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Bestia

  Bestia - gra planszowa
  Witajcie na rubieżach północy... w miejscu nieskalanym przez cywilizację, gdzie natura nadal pozostaje dziewicza łącząc się ze swoimi mistycznymi korzeniami i stanowiąc zagrożenie dla każdego, kto nieopatrznie zapuści się w niedostępną gęstwinę. Kiedy ludzie dotarli tu po raz pierwszy, byli przekonani, że odkryli raj, wypełniony po brzegi łupami, które mogli sobie przywłaszczyć. Jeziora puchnące od kotłujących się w nich ryb, krystalicznie czyste wody spływające z prastarych gór, wszystko wokół wydawało się ziemią obiecaną, krainą wiecznej pomyślności i szczęścia. Jednak podczas gdy osady kwitły, a otaczające je lasy przerzedzały się, natura okazała się wcale nie tak gościnna... w mlekiem i miodem płynącej krainie pojawiły się stworzenia... wielkie bestie, rozrywające swe ofiary na strzępy w furii ostrych jak brzytwa kłów i pazurów. Pradawne moce upomniały się o swe ziemie i nadszedł kres sielskiego spokoju. By chronić swych osiedli, ludzie zaczęli szkolić łowców, profesjonalnych pogromców potworów, których zadaniem miała być obrona mieszkańców wiosek przed zakusami mistycznych mocy... i szponami przerażających bestii.

  Wystartowała przedsprzedaż gry planszowej Bestia, w której jeden z graczy kierował będzie poczynaniami potwora, a jego przeciwnicy wcielą się w role łowców starających się go wyśledzić i zgładzić. Wykorzystując swą niebywałą siłę, spryt, wysłanników oraz mistyczne moce, bestia będzie polowała na mieszkańców osad oraz ich zwierzęta, żywiąc się strachem oraz truchłami swych ofiar. Łowcy z drugiej strony będą robili wszystko co tylko w ich mocy, aby zapobiec rządzy krwi przerażającego napastnika, organizując jednocześnie obławę w celu pokonania go. Współpraca, system dobierania kart w celu tworzenia potężnych kombinacji, rozwój bohaterów oraz ukryte ruchy bestii, to wszystko znajdziecie w tej nowej, wspaniale ilustrowanej grze planszowej, której premiera planowana jest na przełom stycznia i lutego tego roku.
  Sklep internetowy dragoneye.pl to sklep z grami oferuje gry planszowegry karciane dla dorosłych gry imprezowe inacze gry dla par, gry biznesowegry fabularne oraz gry paragrafowe. Nasz sklep to też sklep z grami karcianymi w tym sklep internetowy z grami planszowymi, w ofercie są gry take jak pokemon, warhammer, magic the gathering, Marvel, Star Wars, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Monopoly, Scrable. Jedym z najlepszych produktów jest gra planszowa, gra planszowa dla dzieci, gry bitewne, posiadamy w naszym sklepie najlepsze gry planszowe, w tym gry strategiczne, gry edukacyjne, gry rodzinne. Jeżeli interuje Cię zabawa gry, gry dla dzieci, to nasz sklep z grami dla dzieci, sprosta twoim wymaganiom, bo nasz gry sklep internetowy to jedyne takie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.