English
 • Przechowalnia 0
 • Nowość

  Bestia

  239,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 5912
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Dalekie północne krainy, niegdyś obfitujące w zwierzynę łowną oraz życiodajne lasy, stały się pułapką dla tych, którzy zdecydowali się tam żyć. Po latach eksploatacji i niczym niezmąconego rozwoju pierwszych osad, natura upomniała się o swoje. Nieznane moce zrodziły ze zbrukanej ludzkim butem ziemi bestie, które miały naprawić szkody wyrządzone przez najeźdźców, pozbywając się niechcianych przybyszów w najbardziej okrutny i potworny sposób. Tak rozpoczęły się śmiertelne zmagania dwóch potężnych sił. Ludzie nie dali za wygraną i szkoląc bezwzględnych zabójców przeciwstawili się mocom ziemi. Łowcy mają nie tylko chronić wiosek oraz ich mieszkańców, ich główny zadaniem będzie polowanie na potwora, który kryjąc się w gęstwinie urządza własne polowanie. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy natura odzyska utracone ziemie? Czy zostanie zgnieciona pod okutym w żelazo butem ludzkiej chciwości? O losach tej walki zdecydujecie wy...

  Bestia to gra planszowa w której jeden z graczy wcieli się w rolę zrodzonej przez naturę Bestii: potężnej, mistycznej istoty, która chce wypędzić ludzi ze swojego terytorium. Pozostali gracze podejmą role Łowców, którzy będą musieli ściśle współpracować, aby wytropić potwora i zgładzić go, zanim zgaśnie nadzieja na uratowanie ludzkich osiedli w tej nieprzyjaznej części świata. 
  Bestia, pomimo że osaczona i walczy w pojedynkę, będzie miała do swojej dyspozycji cały arsenał możliwości pokonania rzucających jej wyzwanie śmiałków. Jej głównym atutem będzie ukryty ruch, przemieszczanie się poprzez knieje pod osłoną gęstwiny drzew i paproci. Łowcy będą musieli bardzo się postarać, aby ją wytropić, nie będzie to łatwe zadanie, gdyż potwór często wymykać się będzie obławie mordując po drodze mieszkańców osad oraz ich zwierzęta.
  Łowcy natomiast będą musieli mocno współpracować, dobierając odpowiednie karty zapewniające im dodatkowe możliwości. Dobór kart będzie miał także inne znaczenie, te, których nie zdecydują się zatrzymać przekażą do dyspozycji swemu przeciwnikowi, który z pewnością będzie je potrafił dobrze wykorzystać.

  Gra skończy się gdy Bestia zostanie zgładzona, lub gdy sama zgładzi wystarczającą liczbę mieszkańców wiosek, aby Ci, zdruzgotani i osłabieni, opuścili raz na zawsze dziką krainę zostawiając ją w spokoju i rękach matki natury...

  Premiera planowana jest na styczeń/luty 2023. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Uwaga! Wysyłki zamówień, które zawierają ten produkt, będą realizowane po skompletowaniu całego zamówienia.

  Wiek: od 14 lat
  Czas gry: 60-120 minut
  Liczba graczy: od 2 do 4 osób

  Film promujący grę podczas kampanii na Kickstarterze (uwaga! komponenty mogą się różnić w finalnej wersji sklepowej)


  Zawartość pudełka:

  6 Łowców
  6 Bestii
  1 dwustronna plansza mapy
  16 kart akcji
  2 dwustronne arkusze zleceń
  25 kart talentów Bestii
  25 kart oręża Łowców
  46 kart zdolności
  12 pionków postaci
  15 pionków chowańców
  48 kart ruchu
  19 drewnianych znaczników ulepszeń
  65 drewnianych pionków z nadrukiem
  1 plansza minimapy, zasłonka
  i znacznik obszaru
  3 żetony pradawnej mocy
  30 żetonów tropów
  27 żetonów siedliska
  6 znaczników strażnic
  18 żetonów zatargów
  12 żetonów ran
  1 instrukcja


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.