• Przechowalnia 0
 • Brzdęk w dżungli!

  Brzdęk! Świątynia Małpich Królów
  Wykradaliście już skarb smokowi, nurkowaliście już po kosztowności w głębinach, uciekaliście przed mumią i wielką pajęczycą. Teraz wasza ekspedycja trafiła do dżungli, prowadząc krętymi ścieżkami pośród wiekowych drzew i starożytnych pozostałości dawno zapomnianej cywilizacji. Legendy mówią o zapomnianych artefaktach, o nieprzebranych skarbach, o żywym labiryncie, z którego nikt nie uszedł z życiem, oraz o przerażającym strażniku, który nie toleruje na swym terenie żadnych intruzów. Czym że jednak są te przeszkody dla przywykłych do niebezpieczeństw, łowców skarbów z prawdziwego zdarzenia. Nie ociągajcie się więc, zbierzcie swój ekwipunek i wyruszcie na niepowtarzalną przygodę do Świątynii Małpich Królów

  Przedsprzedaż nowego dodatku do gry Brzdęk! wystartowała! Jednocześnie informujemy, że wraz z jego premierą pojawi się dodruk podstawowej wersji gry!
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.