English
 • Przechowalnia 0
 • Camel up

  159,90 zł
  Producent: Lucrum Games
  Kod: 1547
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Obstaw wyniki wyścigu pięciu wielbłądów, oceniń który z nich zajmie pierwsze a który drugie miejsce w biegu dookoła piramidy. Im szybciej wytypujesz zwycięzcę tym więcej możesz wygrać oczywiście jeśli Twój kandydat wygra! Uważaj jednak bo wielbłądy nie grają czysto, bardzo często jeden z nich wskakuje na plecy drugiego i w ten sposób pokonuje linie mety.

  Kto kiedy rozpocznie bieg? Wszystko zależy od kości znajdujących się w piramidzie która wypuszcza po jednej w momencie gdy gracz pauzuje swój zakład wystarczająco długo by zobaczyć kto wygra.

  Nowa edycja tej gry charakteryzuje się nowymi grafikami, planszą, odmienionym modelem piramidy, wyrytą kostką, zupełnie nowymi modelami rozgrywki w tym wielbłądy biegnące w przeciwnym niż tor wyścigu kierunku!
  Nigdy nie wiesz jak zakończy się wyścig!

  Jak grać?
  Gra Camel up podzielona jest na etapy. Etap składa się z kilku-kilkunastu tur i kończy się, gdy z piramidy zostaną wyrzucone wszystkie kości. Po każdym z etapów następuje rozstrzyganie zakładów, gracze zarabiają lub tracą posiadane funty egipskie.

  Tura gracza to zaledwie cztery proste akcje do wyboru:
  - korzystając z mechanizmu piramidy rzuć kostką i przesuń wielbłąda w kolorze wskazanym przez kość. Pamiętaj, że wielbłąd zabiera ze sobą wszystkich pasażerów na gapę, którzy wcześniej wskoczyli mu na garb. Uwaga: kostka danego wielbłąda wróci do piramidy dopiero po wyrzuceniu wszystkich pozostałych w niej kości!
  - obstaw, który wielbłąd będzie na prowadzeniu w wyścigu, w momencie, gdy w piramidzie skończą się kostki (czyli na końcu etapu).
  - połóż na planszy kafelek terenu, dzięki któremu będziesz miał możliwość wpłynąć na rezultat wyścigu.
  - obstaw, który z wielbłądów wygra cały wyścig lub który będzie ostatni.

  Gra kończy się, gdy któryś z wielbłądów przekroczy linię mety. Po ostatecznym punktowaniu zwycięża najbogatszy z graczy.

  Gra od 3 do 8 graczy.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.