• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Cywilizacja: Poprzez wieki - Cuda i liderzy

  69,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1538
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  UWAGA! PRZEDSPRZEDAŻ!

  Po raz kolejny stajesz przed szansą zmiany historii!

  W historię ludzkości swymi czynami wpisali się wielcy ludzie swoich czasów - dowódcy, bohaterowie, wynalazcy i odkrywcy, mężczyźni oraz kobiety, którzy wiedli naprzód całe narody i cywilizacje. Zmienili oni bieg historii, a ich dziedzictwo, osiągnięcia i idee są z nami do dziś.

  Dodatek Cuda i Liderzy do gry Cywilizacja: Poprzez Wieki wprowadzi do gry mnóstwo dodatkowej zawartości, dodając nowych liderów, cuda świata i karty militarne, a także wprowadzając zmiany w już znanych kartach!

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Cywilizacja: Poprzez wieki (3 edycja).

  Premiera planowana jest na marzec 2020 (przeniesiona ze stycznia 2020). Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Do każdego zakupionego w przedsprzedaży egzemplarza gry, przesyłamy kod, dzięki któremu otrzymasz dodatek także w wersji cyfrowej (wymaga posiadania podstawowej wersji gry w wersji cyfrowej) na platformie Steam, Google Play oraz App Store (jeden kod działa na wszystkich platformach). Możesz aktywować kod logując się na swoje konto CGE pod adresem: https://cge.as/redeem
  UWAGA: Produkt z kodem nie podlega zwrotowi! Po zakończeniu przedsprzedaży gra będzie dostępna bez kodu na standardowych warunkach.


  Opis dodatku w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Koszulki pasujące na karty:
  Fenix (85szt.) 


  Zawartość:

  • 31 kart liderów (24 nowe, 7 zaktualizowanych)
  • 21 kart cudów (16 nowych, 5 zaktualizowanych)
  • 6 zaktualizowanych kart akcji
  • 7 zaktualizowanych kart technologii
  • 20 kart militarnych (w tym 9 wydarzeń, 2 agresje, 2 kolonie, 2 taktyki, wojna, pakt, 3 karty obrony)
  • instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.