• Przechowalnia 0
 • Gramy o Tron...
  Witamy,


  Gra o Tron LCG - II edycja
  W tym tygodniu kolejna wielka promocja! Dla wszystkich fanów Pieśni Lodu i Ognia, dla wszystkich fanów gier karcianych, rewelacyjna obniżka na rewelacyjną grę karcianą - Gra o Tron LCG. Jeśli zastanawialiście się do tej pory, czy warto, to teraz odpowiedź jest jasna - w tej cenie nie ma sie już co wahać, bo lepszej raczej już nie będzie. A jeśli gardzicie obniżkami na poziomie 70%, no cóż, nie każdy jest gotów grać o Tron... lub zginąć próbując ;)


  Legenda Pięciu Kręgów LCG
  Jednocześnie pojawiła się także promocja i na ten tytuł - obniżki podobne, więc nic tylko brać i grać! Karty z tej gry warto mieć dla samego podziwiania grafik, estetyka wykonania komponentów i ilustracji stoi na tak niesamowitym poziomie, że nie da się tego opisać - trzeba to zobaczyć samemu.


  Mamy też nowe informacje odnośnie zapowiadanego od jakiegoś już czau hitu:


  Aeon's End. Przedsprzedaż sobie trwa w najlepsze a data premiery została ustalona na 26 września. Przypominamy także że będzie to dzień w którym swoją premierę będzie miał również świetnie się zapowiadający i zbierający wyśmienite recenzje:


  Detektyw - gra w której będziecie mogli się poczuć jak prawdziwi śledczy, pracując nad rozwiązaniem kryminalnej zagadki.


  Pozdrawiamy,

  DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.