• Przechowalnia 0
 • Kolejna porcja nowości

  Dodatki do Aeon's End, Posiadłość Szaleństwa, Marvel Champions
  Kolejny tydzień, który przynosi kolejne nowości, tym lepszy, że mamy dla Was informacje odnośnie kilku tytułów, o które bardzo często pytacie, a które od jakiegoś czasu były u nas niedostępne. Jest też parę nowości, z pewnością zainteresują one szerszą rzeszę graczy.


  Nowości w przedsprzedaży:

  Aeon's End - gra karciana- dodatki
  Aeon's End - dodatki Otchłań oraz Niezbadany Mrok
  Na to czekali wszyscy obrońcy uciśnionych! Aeon's End powróci niebawem na wasze stoły za sprawą dwóch dodatków dodających nowe Nemesis, z którymi będziecie się mogli zmierzyć, oraz nowych bohaterów wspomagających Waszą sprawę. Pamiętajcie, Gravehold się samo nie obroni i potrzebuje Was teraz bardziej niż kiedykolwiek.

  New Frontiers - gra planszowa o podboju kosmosu
  New Frontiers
  A tutaj coś nowego dla wszystkich uwielbiających kosmiczne klimaty gdzie można budować galaktyczną cywilizację. Na pewno zadowoli wszystkich, którzy po Roll for the Galaxy mają ochotę na trochę pełniejszą i nieco bardziej złożoną rozgrywkę. Premiera ma nastąpić już niebawem.


  Dodruki
  Wydawnictwo Galakta bardzo miło nas przed majowym weekendem zaskoczyło i możemy nareszcie zapowiedzieć poniższe, długo wyczekiwane tytuły, które pojawić się mają ponownie jeszcze w tym miesiącu:
  Posiadłość Szaleństwa - druga edycja

  Posiadłość Szaleństwa (2. edycja)

  Przerażające Podróże - dodatek do gry planszowej Posiadłość Szaleństwa
  Posiadłość Szaleństwa: Przerażające Podróże


  Miasta w Gruzach - dodatek do gry planszowej Eldritch Horror
  Eldritch Horror - Miasta w Gruzach


  Imperium u Władzy - dodatek do gry Star Wars Rebelia
  Star Wars Rebelia - Imperium u Władzy


  Wojna o Pierścień - dodatek Panowie Śródziemia
  Wojna o Pierścień - Panowie Śródziemia  Premiery w zeszłym tygodniu:

  Marvel Champions: Dr. Strange
  Marvel Champions: Dr. Strange Hero Pack
  Nikt się go nie spodziewał, gdy nagle zjawił się znienacka w rozpostartej pelerynie rzucając dookoła tajemniczym spojrzeniem. Tak! Dr. Strange już jest! Wszystkie zamówienia z przedsprzedaży wysłaliśmy w czwartek i jeszcze go trochę zostało. Uprzedzając wszelkie pytania co do premiery Hulka - nic nie wiemy, czekamy na informację, na tą chwilę data pozostaje bez zmian.

  Zew Cthulhu: Podręcznik Badacza
  Zew Cthulhu: Podręcznik Badacza
  Tutaj znowu musieliśmy trochę poczekać, ale było warto - podręcznik badacza to konkretny kawał książki, który przyda się każdemu graczowi, który uwielbia zanurzyć się w niepowtarzalnym klimacie lat dwudziestych ubiegłego wieku, odkrywać bluźniercze tajemnice, czy stracić zmysły w starciu jedną z istot o których ludzkość w swej naiwności wolałaby zapomnieć.

  Inne Wiadomości:
  - Wydawnictwo Fantasy Flight Games zapowiedziało oficjalnie kolejny duży dodatek do Horror w Arkham: Gra Karciana - The Innsmouth Conspiracy. Obecnie oczekujemy na zapowiedź polskiego wydania przez wydawnictwo Galakta.

  I to tyle wiadomości w tym tygodniu, mamy nadzieję, że każdy znalazł tu dla siebie dobrą nowinę i oczekujecie nowych gier tak samo niecierpliwie jak my :)


  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.