English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEKooperacyjnePosiadłość Szaleństwa - druga edycja. Przerażające Podróże

  Posiadłość Szaleństwa - druga edycja. Przerażające Podróże

  254,90 zł
  Producent: Galakta
  Kod: 1240
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:

  "Ma poczucie widmowego wirowania po nieznanych morzach nieskończoności, oszałamiającej jazdy na ogonie komety poprzez toczący się wszechświat, a także histerycznego przerzucania się z piekła na księżyc i z księżyca do piekła, przy wtórze rozchichotanego chóru pokrętnych, wesołkowatych starszych bogów i zielonych nietoperzoskrzydłych, szyderczych diabłów"

  -H. P. Lovecraft "Zew Cthulhu"

  W najnowszym rozszerzeniu Posiadłości Szaleństwa: Przerażające Podróże, badacze z Arkham znajdą się z daleka od wygodnych wnętrz własnych domów, a niebezpieczeństwo będzie rosnąć wraz z odległością od ich ukochanego miasta.
                 

  Zło nawiedza dziwne, odległe miejsca. Wiejskie obszary Nowej Anglii rozrywa zmieniająca się rzeczywistość, niebezpieczeństwo spada z nieba, a nawet morza nie są już bezpieczne, gdy z głębin wyłaniają się niewypowiedziane koszmary. Pędzący przez urokliwe okolice pociąg rozpaczliwie ucieka przed zagrożeniem, które przeczy wszystkim prawom rzeczywistości. Wysoko pośród chmur, rejs sterowca zostaje przerwany przez okrutne morderstwo w środku nadchodzącej burzy. Na bezkresnych wodach oceanu, luksusowy liniowiec tonie za sprawą szaleńca, który podłożył na nim ładunki wybuchowe.

  Żeby odeprzeć atak nadciągającej ciemności, Przerażające Podróże wzywają czterech nowych badaczy z różnorodnych środowisk, w tym marynarza, szpiega, muzyka oraz kelnerkę. W każdym z nich kryje się więcej niż by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka, a unikalne bagaże doświadczeń na odwrocie ich kart badaczy, zdradzą Wam co doprowadziło ich do miejsca, w którym się teraz znajdują — siłą wyrwani z dotychczasowego, zwyczajnego życia muszą stawić czoła Starszym Bogom i potworom, których samo istnienie wykracza poza ich zdolność pojmowania.


  Próbując przetrwać i stając do walki przeciwko mitom, każdy z badaczy będzie wykorzystywał swoją specjalną zdolność zdobytą dzięki osobistym podróżom oraz latach przeżytych w sennym miasteczku na skraju szaleństwa. Żeglarz Silas Marsh może nie mieć zbyt dużego doświadczenia z nadprzyrodzonymi zjawiskami, ale jest gotowy, aby posunąć się dalej niż ktokolwiek, by pomóc swoim sojusznikom. Trish Scarborough, jako uzdolniony szpieg, z łatwością odnosi sukcesy podczas wykonywania akcji poszukiwania. Jim Culver to jeden z najbardziej utalentowanych muzyków a każdą grę rozpoczyna ze swoją Złotą trąbką. Ostatnia z nowych postaci – Agnes Baker – kelnerka obdarzona mrocznymi mocami, które dopiero zaczyna rozumieć, rozpoczyna swoje dochodzenie z jej własnym zaklęciem.

  Wchodząc w rolę nowych badaczy z rozszerzenia Przerażające Podróże, akceptujecie ciężar przeciwstawienia się oszalałym potworom i musicie zdawać sobie sprawę, że nigdy nie otrzymacie podziękowań ani nawet potwierdzenia, że Wasza walka faktycznie miała miejsce. Arkham nie ujawnia swoich sekretów. Większość jego obywateli upiera się, że ich senne miasteczko to definicja normalności, ale ci którzy, ośmielą się przyjrzeć bliżej, wiedzą, że w Massachusetts nic nie jest takie jak powinno. Teraz, kiedy zło gnijące w czeluściach Arkham rozprzestrzenia się poza granice miasta, nie macie innego wyboru jak je ścigać i powstrzymać.

  Gdziekolwiek pojawi się zło, badacze z Arkham będą na miejscu, aby walczyć z ciemnością i chronić nasz świat przed koszmarem, który rozwija się ponad naszą rzeczywistością. Jeśli do nich dołączycie, nie ma gwarancji, że przetrwacie czekające Was podróże, a nawet jeśli Wam się uda, Wasze przeżycia odcisną na Was swoje piętno. Nie możecie jednak odmówić, kiedy wzywają Was do walki w obronie ludzkości.

  Pakujcie walizki, wchodźcie na pokład i uzbrójcie się w stalowe nerwy, aby stawić czoła nadchodzącej grozie!

  Więcej przeczytacie na stronie wydawcy: Galakta.pl


  Opis gry Posiadłość Szleństwa: Przerażające Podróże w serwisie BoardGameGeek.com

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Posiadłość Szaleństwa - druga edycja.  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.