• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Zombicide: Zielona Horda

  266,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1216
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Zachodnie rubieże królestwa to wiecznie zielona kraina, w której słońce i deszcz toczą odwieczną walkę o panowanie nad nieboskłonem. To tutaj dumni osadnicy od pokoleń mozolnie wydzierają bujnej roślinności kolejne piędzi urodzajnej ziemi. To tutaj, od bez mała dwóch lat, nieustannie bronimy naszych domów i upraw przed coraz zuchwalszymi napaściami ze strony dzikich sąsiadów.

  Przez pokolenia pomiędzy nami i Orkami panował kruchy pokój, a ci urodzeni wojownicy zdawali się skupiać na walkach międzyplemiennych. Ale od czasu, gdy ich populacja wzrosła do tego stopnia, że w oczy zaczęło im zaglądać widmo głodu, zaczęli nas nękać licznymi podjazdami. Zamiast spodziewanej pomocy, ze stolicy doszła nas wieść, że królestwo zmaga się z innym zagrożeniem. Podobno mieszkańcy zapadają na jakąś dziwną chorobę, która nie uśmierca, lecz przemienia w dziwaczne kreatury. Dacie wiarę? Cóż, musimy sobie radzić sami. Na szczęście od ostatniego ataku Orków minęły już prawie dwa tygodnie. Czyżby odeszli?

  Nasza radość nie trwała jednak długo. Orkowie powrócili jeszcze liczniejsi, jeszcze silniejsi, a w dodatku zupełnie odmienieni. Ich przemieniona w zombie armia stanęła u naszych granic. Ich wrodzony głód nie osłabł, lecz teraz łaknęli innego rodzaju pożywienia. Wiedziona przez Orkowych Nekromantów horda ruszyła w naszą stronę, by skruszyć ostatnią przeszkodę na ich drodze po najwyższą władzę.

  Wkrótce przekonamy się, czy nasza nieposkromiona determinacja w obronie ziem przodków zdoła przeciwstawić się zielonej hordzie. Nadszedł czas próby. Nadszedł czas Zombicide!


  Zombicide: Zielona Horda jest samodzielną grą kooperacyjną dla 1-6 graczy powyżej 14 roku życia. Wraz z przyjaciółmi stworzycie dzielną drużynę i opanujecie umiejętności ocalałych, osiągając zwycięstwo nad hordami zainfekowanych Orków! Zombie są kontrolowane przez mechanikę gry, wykorzystującą proste zasady i talię kart. Rozegracie 10 misji na 10 różnych mapach zbudowanych z dołączonych do gry modułowych kafelków lub stworzycie własne scenariusze. Znajdziecie broń i będziecie eksterminować przekształcone kreatury. Im więcej zombie zabijecie, tym bardziej wzrosną wasze umiejętności... ale uwaga, pojawi się wtedy jeszcze więcej krwiożerczych stworów!  Gry z serii Zombicide pozwalają graczom walczyć z Zombie w wielu sceneriach, tworząc w ten sposób unikalny klimat podkreślony dedykowanymi Ocalałymi, Zombie i innymi elementami. Do tej pory w polskiej wersji językowej pojawiły się Zombicide: Czarna Plaga, oraz dodatek do niej Zombicide: Wulfsburg. Zarówno Czarna Plaga jak i Zielona Horda zostały osadzone w tym samym uniwersum i w tym samym przedziale czasowym, dzięki czemu wszystkie elementy fantasy w  tym świecie są kompatybilne: karty orków zombie mogą zostać wymieszane z  kartami zombie z innych pudełek, również bohaterowie mogą być swobodnie wykorzystywani w każdym scenariuszu wedle uznania graczy.


  Opis Zombicide: Zielona Horda w serwisie Boardgamegeek

  Instrukcja do gry w wersji pdf udostępniona przez wydawcę wersji polskiej

  Film promocyjny Zombicide: Zielona Horda z serwisu Kickstarter (uwaga, niektóre z elementów mogą się różnić w porównaniu do finalnego wydania sklepowego):  Recenzja Zombicide: Zielona Horda od OnTable:


  Zawartość:
  • 72 figurki
  • 9 dwustronnych kafelków gry
  • 6 plastikowych plansz i kart Ocalałych
  • 6 kolorowych podstawek
  • 6 kości
  • 48 wskaźników
  • 133 karty
  • 68 znaczników

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Wydawca: Portal Games
  Autor: Raphael Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult
  Wersja językowa: Polska

  Wiek: od 14 lat
  Liczba graczy: 1-6
  Czas gry: 30-90 min

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.