• Przechowalnia 0
 • Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty

  199,90 zł 138,40 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 2470
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty
  W niektórych miejscach mroczna magia wydaje się przenikać do samej ziemi, wypaczając wszystko i wszystkich. Może to być spowodowane między innymi rytuałem nekromantów, zbeszczeszczeniem sankturium lub niedawną manifestacją sił nadprzyrodzonych. W takich miejscach zainfekowane zwierzęta zlatują się jak ćmy do ognia. Zombie są prawie nieśmiertelne. A co najgorsze, nekromantyczne smoki, mogą wybrać to miejsce na swoje gniazdo. Teraz już sama natura wydaje się ulegać pladze zombie i cała nadzieja wydaje się być stracona... do czasu aż nie wchodzimy na scenę my, ma się rozumieć. Tak długo, jak mamy coś do powiedzenia, nie zazna spokoju, kto przeklęty!


  Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty- widmowy szwędacz

  Zombicide: Nie zazna spokoju kto przeklęty, to rozszerzenie do gry Zombicide z serii fantasy. Zawiera nowe figurki i karty, które można dołączyć do gry podstawowej z serii Zombicide fantasy: Czarna Plaga lub Zielona Horda. Zrodzone z czarnej magii, hordy zombie szczurów i widmowych szwendaczy zalewają krainy spaczone czarną plagą. Złowrogie legiony prowadzone są przez samą noc, niesioną na skrzydłach wielkiego nekromantycznego smoka. Bestie powinny jednak być ostrożne, ponieważ ocalali zdobyli nową broń, której nie zawahają się użyć - balistę! 

  Pudełko zawiera figurkę nowej bestii, Nekromantycznego Smoka, a także Widmowych Szwendaczy i roje roznoszących choroby Szczurów, z którymi muszą zmierzyć się Ocalali.

  Wprowadzenie rozszerzenia do gry jest bardzo proste: o ile scenariusz misji nie mówi inaczej, należy wtasować karty z Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty, do odpowiednich talii.

  Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty - szczury

  Główne atuty rozszerzenia: 

  • 18-centymetrowy, Nekromantyczny Smoks, który lata nad planszą polując na graczy. Ten potwór całkowicie odmieni wasze rozgrywki, przelatując z kafla na kafel, niszcząc budynki i powołując do walki kolejnych Zombie. Aby pokonać taką bestię, gracze będą musieli wykorzystać jego słabości lub wytoczyć cięższy sprzęt oblężniczy, taki jak na przykład balista. Pamiętajcie też, że wszystkie smoki uwielbiają skarby i potężne artefakty, więc na pewno i ten skrywa coś godnego uwagi. 
  • Zrodzeni z mrocznej energii, Widmowi Szwędacze mogą wyglądać jak rozgniewane duchy, ale nadal są to krwiożercze zombie, które mogą rozerwać graczy na strzępy gołymi rękami. Zwykła broń, jak strzały czy ostrza, nie robi im jednak krzywdy. Tylko magia, ogień, lub pocisk z balisty, może je powalić. Nie zapomnijcie więc zabrać na pole bitwy dodatkowych zwojów z czarami!

  • Szczury Zombie są tak liczne, że gdy się pojawiają, podłoga i ściany wydają się żyć własnym nieumarłym życiem. Ich strach zastąpiony został niepohamowanym głodem ludzkiego mięsa. Zbierają się w stada przypominające pełznące kopce zainfekowanych ciał. Szczury przemieszają się szybko, ignorują wszystkie przeszkody (poza drzwiami i ścianami) i im więcej pojawi się ich na planszy, tym szybciej otaczają swoje ofiary.

  • Trafiając na spaczony obszar, musicie zabrać ze sobą odpowiedni sprzęt, tym bardziej, kiedy w okolicy grasuje ogromny smok. Balista to doskonałe narzędzie destrukcji, które siać będzie zniszczenie w szeregach wroga, zdejmując umarlaków na polach, przez które przelecą jej pociski. Nikt, nawet nekromantyczny smok, czy widmowe szwędacze, nie są odporni na obrażenia zadawane przez tak potężną broń.

  Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty - Balista

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do pełnej rozgrywki wymagane są podstawowe wersje gier Zombicide Czarna Plaga lub Zombicide: Zielona Horda

  Opis dodatku w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)


  Autorzy: Raphaël Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult
  Wydawca: Portal Games

  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1- 6
  Wiek graczy: 14+
  Czasgry: 60 - 180 min


  Zawartość pudełka:

  35 figurek:
  • 1 balista
  • 1 Nekromantyczny Smok
  • 15 rojów Szczurów
  • 18 Widmowych Szwendaczy
  47 mini kart:
  • 32 karty Zombie
  • 5 kart Podatności
  • 9 kart Rumowiska/Kompasu
  • 1 karta pomocy (balista)
  Zombicide: Nie Zazna Spokoju, Kto Przeklęty - Smok


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.