• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Terraformacja Marsa (edycja gra roku)

  129,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 387
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Zmień Marsa w planetę zdatną do życia!

  "Obwieszczenie o terraformacji:
  Rząd Ziemi został powołany w 2174 roku i od samego początku, przez niemal półtora wieku, nieustannie dążył do osiągnięcia globalnej jedności i pokoju. Naszą misją było stać się uniwersalnym dla całej ludzkości narzędziem kształtowania lepszego jutra.
  Ziemia jest przeludniona, a jej zasoby się kurczą. Dziś stoimy przed wyborem: cofnąć się cywilizacyjnie albo ruszyć w przestrzeń kosmiczną i znaleźć dla naszej rasy nowy dom. W związku z tym nasz kurs jest jasny – musimy zmienić Marsa w zdatną do życia planetę.

  Terraformacja Marsa to przedsięwzięcie tak wielkie, że wymagać będzie wspólnego wysiłku całej ludzkości. W tym celu Rząd Ziemi powoła Komitet Terraformacji i wprowadzi globalny podatek. Wszystkie korporacje i przedsiębiorstwa, które udzielą nam swojej pomocy, zostaną przez Komitet hojnie wynagrodzone. Wierzymy, że wybrane przez nas środki i metody zaowocują w przyszłości nowym domem dla naszych potomków. Dziękujemy wszystkim za uwagę!" 
  – Levi Uken, rzecznik Rządu Światowego, 16 stycznia 2315 roku.

  Ludzkość rozpoczęła ekspansję w Układzie Słonecznym. Na Marsie założono już kilka niewielkich kolonii. Ich mieszkańcy są odgrodzeni od naturalnego środowiska straszliwie zimnej, suchej i niemal pozbawionej atmosfery planety.

  Zwiększenie odsetka imigracji z Ziemi wymaga terraformacji Marsa, czyli dostosowania jego środowiska, aby ludzie mogli w nim przeżyć bez sprzętu ochronnego i aby zminimalizować śmiertelność w wyniku drobnych wypadków. W związku z tym Rząd Ziemi zdecydował się wesprzeć każdą organizację, która przyczyni się do tego wiekopomnego dzieła.

  Hojne dofinansowanie przyciąga gigantyczne korporacje, które pragną zwiększyć swój udział w rynku i stać się najbardziej wpływowymi podmiotami realizującymi projekt terraformacji. Ujarzmienie Czerwonej Planety to dla wielu szansa na oszałamiający sukces.

  Na czym to polega?
  W Terraformacji Marsa gracz obejmie kontrolę nad jedną z korporacji i jako jej zarząd będzie kupować i zagrywać karty opisujące różne projekty inwestycyjne. Zazwyczaj projekty będą bezpośrednio lub pośrednio przyczyniać się do procesu terraformacji, mogą też jednak być przedsięwzięciami biznesowymi innego rodzaju.

  Aby wygrać, gracz musi osiągnąć wysoki Współczynnik Terraformacji (WT) i zdobyć dużo Punktów Zwycięstwa (PZ). WT gracza wzrasta za każdym razem, kiedy podniesie on jeden ze Wskaźników Globalnych (Temperaturę, poziom Tlenu lub liczbę Oceanów). Od WT zależy podstawowy dochód gracza, a także jego podstawowy wynik.

  W miarę przebiegu procesu terraformacji gracze będą mogli realizować coraz większą liczbę projektów. Dodatkowe PZ można zdobyć za wszystko, co przyczyni się do zwiększenia panowania ludzkości nad Układem Słonecznym, na przykład za zakładanie miast, budowę infrastruktury lub ochronę środowiska.

  Opis gry w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)


  Koszulki na karty do gry Terraformacja Marsa:
  Standard Card Game (233 szt.)  Autor: Jacob Fryxelius
  Wydawca: Rebel
  Ilustracje: Isaac Fryxelius
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1-5
  Wiek graczy: 12+
  Czas gry: 90-120 min

  Zawartość pudełka:

  ♦ instrukcja
  ♦ plansza
  ♦ 5 planszy graczy
  ♦ 233 karty
  ♦ 400 znaczników
  ♦ 80 kafelków

  Liczba recenzji: 4

  Meterion

  Data dodania: 02 December 2018

  Przystosowujesz Mars do życia. Po prostu super temat i w pełni zrealizowany przez autora. Naprawdę k..

  Ocena: 5/5

  Michał Romańczyk

  Data dodania: 30 January 2018

  W XX w. mężczyzna, aby udowodnić swą wartość musiał spłodzić syna, zasadzić drzewo i wybudować dom. ..

  Ocena: 5/5

  Jan Mikołajczak

  Data dodania: 24 January 2018

  Czy marzyłeś kiedyś o byciu astronautą? Czy chciałeś być pierwszym człowiekiem na Marsie? A może chc..

  Ocena: 5/5

  ARTUR KUŹNIAK

  Data dodania: 21 January 2018

  Terraformacja Marsa to podstawowa wersja klimatycznej gry w którą można ciupać od dwóch do pięciu gr..

  Ocena: 4/5

  Napisz recenzję
  Autor: Jacob Fryxelius
  Wydawca: Rebel
  Ilustracje: Isaac Fryxelius
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1 - 5
  Wiek graczy: od 12 lat
  Czas gry: 90 - 120 min
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.