• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Kroniki Zbrodni: Seria Milenium - 1400

  74,90 zł 69,90 zł

  Kod: 2485
  Wysyłka: 24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Anno Domini 1400. Nazywasz się Abelard Lavel, jesteś rycerzem w służbie jaśnie panującego króla. To wszystko zaczęło się jeszcze w dzieciństwie, kiedy to miewałeś dziwne, mroczne, prorocze sny - widziałeś w nich straszliwe zbrodnie z przeszłości, ale i takie, które się jeszcze nie wydarzyły. Z czasem nauczyłeś się wykorzystywać swoje niezwykłe zdolności do rozwiązywania zagadek i spraw, których nikt inny nie potrafił wyjaśnić. Wielu mieszkańców miasta pragnie skorzystać z Twoich usług i wielu naprawdę ich potrzebuje... Czy jesteś w stanie pomóc im wszystkim?

  Kroniki Zbrodni: 1400 to samodzielna gra kooperacyjna, rozwijającą pomysły znane z podstawowych Kronik zbrodni. Zastosowana w niej technologia Scan & Play pozwala połączyć zalety gry planszowej i elektronicznej. Będziesz w niej przesłuchiwał świadków, podejrzanych, gromadził dowody zbrodni i starał się zatrzymać mordercę, zanim okaże się, że jest już zbyt późno.

  Gracze mogą teraz wyciągać wnioski nie tylko z dowodów rzeczowych czy relacji świadków, ale także z tajemniczych obrazów przedstawionych na Kartach Wizji. Są to sceny z przeszłości lub przyszłości ukazujące postacie i obiekty, które dopiero pojawią się na drodze graczy. W czasie śledztwa gracze mogą także teraz liczyć na pomoc członków swojej rodziny, którzy chętnie podzielą się swoją nimi wiedzą. Jest wśród nich wujek głównego bohatera - mnich, który wie wszystko o źródłach pisanych, jego siostra - bogata kupcowa, która zawsze wie coś na temat każdego przedmiotu oraz brat - szpieg znający doskonale historie wielu ludzi zamieszkujących to miasto. Nie sposób też nie wspomnieć o najwierniejszym z towarzyszy, który nie odstąpi Abelards na krok - pies Perceval, pomagający tropić ślady. Można dawać mu do powąchania różne przedmioty w nadziei, że podąży za ich tropem i doprowadzi nas do kolejnych wskazówek, które pomogą rozwiązać zagadkę. 

  Opis gry w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)


  Liczba graczy: od 1 do 4 osób
  Czas gry: od 60 do 90 minut
  Wiek: od 14 lat

  Zawartość:

  • 30 kart postaci
  • 38 kart kategorii dowodów rzeczowych
  • 15 kart obiektów specjalnych
  • 7 dwustronnych kart lokacji
  • 1 karta lokacji startowej
  • 20 kart wizji
  • 1 karta psa
  • 1 plansza na dowody rzeczowe
  • 1 instrukcja
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.