English
 • Przechowalnia 0
 • Zombicide: Najeźdźca

  349,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1426
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Ludzkość odnalazła swoje miejsce pomiędzy gwiazdami. Daleko od ziemi, poszukujemy nowych miejsc do zamieszkania, nowych zasobów i nowych sprzymierzeńców. Na rubieżach galaktyki grupa naukowców dokonuje przełomowego odkrycia - ciemna, oleista substancja - Xenium, to nowy rodzaj superwydajnego paliwa, którego złoża znajdują się głęboko pod powierzchnią planety PK-L7. Naukowcy znaleźli jednak coś jeszcze... 
  Atak Xenosów był niespodziewany i brutalny, zbierając krwawe żniwo wśród kolonistów pracujących nad pozyskaniem nowego źródła energii. Podczas gdy naukowcy i żołnierze próbują odeprzeć atak nowego wroga, Xenosów jest coraz więcej i więcej...


  Zombicide: Najeźdźca to kooperacyjna gra planszowa dla od 1 do 6 graczy. Jako ocalali z pierwszego ataku Xenosów, stajecie naprzeciw niewyobrażalnej chmary obcych, kontrolowanych przez mechanikę gry. Wybieracie scenariusz, wykonujecie wyznaczone cele, a po drodze zabijajacie tylu Xenosów ilu wam się tylko uda, przyciągając jednocześnie jeszcze większe fale kolejnych. Najważniejsze jednak, to przetrwanie!

  Będziecie walczyć z obcymi, wzajemnie się wspomagać, odzyskiwać kluczowe dane i odkrywać mroczne sekrety! W drużynie znajdą się zwykli cywile jak i doświadczeni żołnierze, a każdy będzie posiadał unikalne zdolności. Musicie więc współpracować, wymieniając się ekwipunkiem i chroniąc nawzajem. Wykorzystacie każdą broń, jaka wpadnie wam w ręce, aby spowolnić inwazję i przeżyć na niegościnnej planecie. Xenosi są bardzo przewidywalni, ale jest ich wielu i stosują niespotykane do tej pory taktyki. Aby przetrwać i wypełnić misje, musicie trzymać się razem i dokładnie opracować plan działania, a gdy ten weźmie w łeb... no cóż, pozostaje wam pełna improwizacja i niech Bóg ma Was w swojej opiece.

  Zombicide: Najeźdźca zawiera 10 scenariuszy, które rozgrywać będziecie na modularnych kafelkach tworzących mapę. Oczywiście mapy tworzyć można także samemu, co daje praktycznie nieskończoną regrywalność tego tytułu.

  Zbierzcie drużynę i przeciwstawcie się mrocznym falom nacierających obcych. Nie dajcie się i walczcie do ostatniego tchu, zanim przygniecie was masa bezkształtnych, krwawych strzępów przerażającego wroga.

  Film promocyjny Zombicide: Invader z kampanii na Kickstarterze (j. angielski):


  Recenzja gry od OnTable:
  Koszulki pasujące na karty do gry:
  Mini American (125szt.)

  Liczba graczy: 1-6
  Wiek: od 14 lat
  Czas Gry: 60 min
  Wersja językowa: polska
  Autorzy: Raphael Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult


  Zawartość pudełka:
  • 72 figurki (6 Ocalałych, 35 Robotników, 14 Mięśniaków, 14 Łowców, 1 Abominacja, 1 Robot Rozjemca, 1 działko strażnicze)
  • 9 dwustronnych kafelków gry
  • 6 plansz Ocalałych i kart tożsamości
  • 6 kolorowych podstawek Ocalałych
  • 6 kości
  • 48 wskaźników
  • 125 mini kart (71 kart Ekwipinku. 54 karty Xenosów)
  • 65 znaczników
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.