• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Kolejny konkurs!

  Ah, te gry planszowe! Tyle można by o nich pisać i nigdy dosyć. Ilość tytułów, jakie pojawiają się co miesiąc przytłacza… recenzenci prześcigają się w produkowaniu tekstów na ich temat - każdy ma swoją opinię. A co z Wami? Nie chcielibyście wcielić się na chwilę w rolę recenzenta i opisać waszych odczuć na temat ulubionej albo znienawidzonej gry? Jeśli nie, to wracajcie do swoich zajęć (foch! ;)). Natomiast jeżeli gdzieś tam w waszych sercach obudziła się potrzeba twórczego przelania myśli na papier (a raczej ekran komputera), zapraszamy Was do zabawy - konkursu, który co roku, mniej więcej o tej porze pojawia się na łamach naszego sklepu. Zasady jak zwykle proste - piszecie swoją opinię o jakimkolwiek tytule, wrzucacie ją na naszą stronę do recenzji przy odpowiedniej grze, podpisujecie Waszym pseudonimem i przesyłacie nam swoje dane mailem. Nagród za Wasz trud mamy kilka. Zwycięzca otrzyma Sagradę - nowość na rynku i absolutny hit od FoxGames, nagroda za drugie miejsce to rewelacyjna gra Gizmos od Portal Games, w której laureat będzie miał okazję wcielić się w rolę genialnego wynalazcy konstruującego wymyślne maszyny. Trzecie miejsce to lekka gra rodzinna dla osób w każdym wieku - Wystawa Światowa 1893, także od Portal Games. Jest jeszcze jedna nagroda specjalna - za najbardziej szaloną, najśmieszniejszą naszym zdaniem recenzję dajemy "Szalone Wózki"!

  Recenzje oceniać będzie nasz sławny Lord Imperator we własnej osobie, więc postarajcie się aby trzymały jak najwyższy poziom - z doświadczenia wiemy, że ma surowe oko i wysokie wymagania… ale potrafi być też łaskawy, gdyż kilka osób, które nie załapią się na żadną z nagród, a ich recenzje wpadną mu w oko, otrzyma kupony rabatowe na zakupy w naszym sklepie!

  Chwytajcie więc klawiatury w dłoń, sięgnijcie do najgłębszych pokładów waszej kreatywności i twórzcie dzieła, których nie powstydziłby się sam Słowacki, Mickiewicz, Dostojewski lub…  chociaż Liroy ;) Czasu jest niewiele, gdyż chcemy aby nagrody dotarły do Was jeszcze przed gwiazdką!

  Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem:

  https://dragoneye.pl/regulamin-konkursu-dla-recenzentow-inf-19.html

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.