• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Regulamin konkursu dla recenzentów


  1. Konkurs jest organizowany od dnia 23 listopada 2018 roku do 8 grudnia 2018 roku przez sklep internetowy Dragoneye.pl

  2. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne.

  3. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w sklepie internetowym www.dragoneye.pl podając niezbędne do rejestracji dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu (opcjonalnie) oraz adres do wysyłki nagród, lub być już zarejestrowanym użytkownikiem sklepu z poprawnymi danymi. 
  Następnie aby stać się aktywnym uczestnikiem konkursu należy napisać recenzję dowolnych, wybranych gier na stronie sklepu www.dragoneye.pl w podanym w pkt. 1 terminie. Każda recenzja/opinia aby mogła brać udział w konkursie musi być podpisana pseudonimem. Zaraz po napisaniu recenzji niezbędne jest niezwłoczne przesłanie drogą mailową na adres sklep@dragoneye.pl swoich danych:

  • pseudonimu użytego do podpisania recenzji
  • imienia i nazwiska
  • adresu e-mail podanego podczas rejestracji

  4. Uczestnik zgłaszający się do konkursu poprzez napisanie recenzji na stronie sklepu, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora w celu przeprowadzenia konkursu.

  5. Laureaci konkursu zostaną wybrani przez właściciela sklepu www.dragoneye.pl na podstawie najciekawszych i najzabawniejszej według niego recenzji.

  6. Nagrodami w konkursie są cztery gry planszowe - za najlepszą recenzję: gra "Sagrada" wydawnictwa FoxGames; za drugie miejsce: gra "Gizmos" wydawnictwa Portal Games; Za trzecie miejsce: gra "Wystawa Światowa 1893" wydawnictwa Portal Games; za najzabawniejszą recenzję: gra "Szalone Wózki" wydawnictwa Portal Games. Przewidziane są także wyróżnienia dla ciekawszych recenzji w postaci jednorazowych kuponów rabatowych 3% na zakupy w sklepie www.dragoneye.pl.

  7. Nagrody zostaną wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą kurierską w terminie do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu na adres wskazany przez laureatów. Kupony zostaną rozesłane pocztą elektroniczną do 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu na adres e-mail podany podczas rejestracji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem powiadomienia o wygranej wynikającymi z błędnego podania przez nagrodzonego uczestnika konkursu adresu, na który zostało wysłane powiadomienie o nagrodzie.

  7. Fundatorem Nagród jest sklep www.dragoneye.pl

  8. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy oraz przyznania, wydania i odbioru nagrody.

  9. Pseudonimy nagrodzonych osób zostaną ogłoszone na stronie www.dragoneye.pl oraz na stronie sklepu interenetowego Dragoneye w serwisie Facebook.com do 7 dni od daty zakończenia konkursu.

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.