• Przechowalnia 0
 • Kolejny tydzień w DragonEye

  Gry Planszowe nowości

  Ciekawy ten początek roku. Wydawcy nie dają wytchnienia ani portfelom graczy, ani biednemu twórcy newsów z DragonEye, który pomimo szalejących epidemii, informuje Was na bieżąco o co ciekawszych zapowiedziach nowych pozycji, które raz za razem pojawiają się na rynku.

  Przedsprzedaże, które wystartowały:


  Maracaibo
  Niezaprzeczalnie to jeden z większych hitów, które pojawiły się w mijającym tygodniu. Karaiby widać kuszą i mamią śmiałków... czy to obietnicą przeżycia niezapomnianych przygód, czy to wizją nieprzebranych pirackich skarbów, ukrytych gdzieś na odległych wyspach, czy hukiem dział i morderczymi walkami o łupy? Cokolwiek ciągnie Was na Karaiby, teraz po raz kolejny będziecie się tam mogli wybrać z grą Aleksandra Pfistera - twórcy wspaniałego Great Western Trail.
  Premiera planowana na połowę marca.


  Ishtar
  Przepiękna gra, kusząca wspaniałymi ilustracjami, bajecznymi kolorami i mieniącymi się kryształami... ale nie tylko! Gra na prawdę posiada wciągającą, dosyć szybką rozgrywkę, która nie nuży, nie powoduje zbytniego przegrzania mózgu, natomiast jest świetną propozycją dla wszystkich tych, którzy potrzebują czasem lekkiej, relaksującej rozgrywki.
  Premiera zapowiadana na 6 lutego.


  Horror w Arkham: Gra Karciana - Nie Ma Odwrotu
  Czwarty już zestaw mitów do do cyklu Pożeracze Snów, w którym badacze trafiają do Krainy Snów bezpośrednio ze świata jawy. Zagłębicie się w mrok podziemi, napotkacie na swej drodze nieznane siły. Czy starczy Wam determinacji aby brnąć dalej w tym szaleństwie? Premiera 7 lutego.


  Catan: Gwiezdni Osadnicy
  Kolejna odsłona Catana. Tym razem jednak nie będziemy kolonizowali lądów, ani podróżowali poprzez niebezpieczne morza, a wyruszymy ku ostatecznej granicy - kosmos czeka na eksplorację.
  Premiera już 12 lutego  Premiery w zeszłym tygodniu:


  On Mars
  Pojawił się niespodziewanie i znienacka - i to od razu w bogatej wersji kickstarter, wspinając się wysoko na naszej liście bestsellerów. Wyśmienita, skomplikowana gra nad którą mózg wyparuje Wam niczym woda na powierzchni Marsa. 


  Gloomhaven 
  Druga fala wreszcie dotarła i już odnalazła drogę pod wasze strzechy. Mamy nadzieję, że ten wydłużony okres wyczekiwania zrekompensują Wam długie godziny wspaniałych przygód, jakie przeżyjecie dzięki tej epickiej grze.


  Zombicide: Kompani i Wrogowie
  Kolejny, przedostatni duży dodatek do Zombicide miał w zeszłym tygodniu swoją premierę. Powinien się jeszcze u nas niebawem pojawić, ale w bardzo ograniczonej ilości, więc jeśli przegapiliście przedsprzedaż, obserwujcie naszą stronę.


  Insert do Sword & Sorcery: Nieśmiertelne Dusze (DragonEye Design)
  Mało nowości mieliśmy ostatnio, prawda? No więc skoro mało, to postanowiliśmy też dorzucić coś od siebie - nowy insert pod naszym szyldem do jednej z najbardziej epickich gier fantasy jakie powstały. Przez kolejne tygodnie możecie spodziewać się kolejnych insertów do waszych ulubionych gier.


  Inne informacje:

  - Talisman: Legendarne Opowieści - Wydawnictwo Galakta zapowiedziało wydanie nowej odsłony Talismana - polskiej wersji samodzielnej, kooperacyjnej gry rodzinnej, której akcja rozgrywać się będzie w świecie Magii i Miecza.
  - Dodruk Mage Knight'a powinien pojawić się u nas już za dwa tygodnie, około 13 lutego.

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.