English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEKosmiczne Spotkania

  Kosmiczne Spotkania

  169,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 176
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zbuduj galaktyczne imperium…

  W gwiezdnych głębinach rasy obcych zamieszkujące Kosmos rywalizują ze sobą o kontrolę nad wszechświatem. Sojusze zawiązują się i łamią z szybkością wybuchających supernowych, a w wyniku tytanicznych bitew kosmiczne okręty gubią drogę w czeluściach gwiezdnego wiru.

                            


  Gracze mogą wybierać spośród dziesiątków ras obcych, z których każda posiada unikalną moc jeszcze bardziej zwiększającą jej szanse na zbudowanie imperium zdolnego sięgnąć swym władztwem obrzeży galaktyki. Wraz z nową wersją tej popularnej gry powracają liczni obcy z wcześniejszych edycji, tacy jak Wyrocznia, Lebiega czy Klon. Dołączają do nich również zupełnie nowi obcy, między innymi Remora, Roztocze oraz Tik-tak.

                                                                                     


  Ta klasyczna gra o politycznych przepychankach obcych ponownie powraca z głębi kosmicznego wiru. Znajdziecie w niej 50 ras obcych, karty rozbłysków, które wzmacniają ich moce, 100 plastikowych statków, mnóstwo doskonale wykonanych elementów gry, a także zupełnie nowe karty technologii, które pozwalają graczom opracowywać i budować wyjątkowe cuda techniki!

  Zawartość pudełka:
  ♦ instrukcja
  ♦ 1 wir
  ♦ 5 znaczników kolonii graczy 
  ♦ 1 wrota nadprzestrzenne
  ♦ 25 planet graczy
  ♦ 100 plastikowych statków 
  ♦ 50 arkuszy obcych
  ♦ 20 kart celu
  ♦ 72 karty kosmosu 
  ♦ 50 kart rozbłysków
  ♦ 20 kart technologii
  ♦ 42 żetony kosmosu 
  ♦ 7 żetonów dąsów
  ♦ 1 planeta Genesis
  ♦ 1 żeton Działa słonecznego i 1 żeton Prometeusza
  ♦ 1 alternatywna karta rozbłysku Przywłaszczyciela

  Liczba opinii: 1

  Krzysztof Snysen

  Data dodania: 07 November 2022

  Trzeba lubić grę z mocarną losowością i negatywną interakcją. Mam wrażenie, że walka odbywa się w trzech miejscach. Na planszy, nad stołem, a po grze w domu xD Unikalna gra, trzymająca ten oldschoolowy styl gry, gdzie jest mocno nakombinowane, przekręcone do absurdu i bezsensu, nie ma opcji, żeby chociaż chwila spędzona z tą grą była pełna ciszy. Dla grona graczy jest to super grą imprezową. Szkoda tylko, ze dodatków nie ma w naszym języku, mimo to podstawka daje sporo funu.

  Ocena: 5/5

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.