• Przechowalnia 0
 • Małe podsumowanie tygodnia  Witajcie drodzy,
  Dzisiaj ponownie mamy niewiele, ale po raz kolejny są to bardzo ciekawe pozycje, a w śród nich coś bardzo nietypowego - gra fabularna zainspirowana serialem Tales From The Loop. Na wyróżnienie zasługuje także premiera Cienistych Ścieżek - dodatku do Podróży Przez Śródziemie, który niesie ze sobą wiele nowej zawartości.

  Nowe przedsprzedaże:


  Tajemnice Pętli - gra fabularna
  Tajemnice Pętli
  Odkryjcie świat Opowieści z Pętli, który nawiązuje klimatem do takich hitów jak Stranger Things czy E.T. Mocna rzecz dla każdego kto lubi tajemnicze zdarzenia, niewytłumaczalne zjawiska, czy filozoficzną przygodę osadzoną w specyficznym świecie Science-Fiction, gdzie nauka odkrywa przed nami odmienne rzeczywistości, a nasze przekonania o otaczającym nas świecie poddane zostaną głębokiej weryfikacji.
  Premiera już za kilka dni.

  Wyspa Przygód - gra karciana
  Wyspa Przygód
  Wcielicie się w rozbitków na nieznanej wyspie, gdzie zdobywać będziecie pożywienie i inne zasoby, które pomogą Wam przetrwać i wypełnić cele poszczególnych scenariuszy. Przygoda przypomina znanego Robinsona Crusoe, ale oparta jest na innej mechanice i szybszej rozgrywce. Gra jest prostsza, zarówno pod względem skomplikowania zasad jak i trudności scenariuszy, ale może być świetnym sposobem na wprowadzenie mniej zaawansowanych graczy w świat przygodowych gier przygodowych.

  Premiery:

  Podróże Przez Śródziemie: Cieniste Ścieżki
  Podróże Przez Śródziemie: Cieniste Ścieżki
  Już się pojawiły i mamy nadzieję, że weekend mija pod znakiem Władcy Pierścieni, a nowe przygody stoją na poziomie zadowalającym nawet najwybredniejszych graczy. Długo czekaliśmy, ale ten czas został nam wynagrodzony z nawiązką - masa dodatków, takich jak nowe postacie, nowe karty, nowe kafelki lokacji oraz nowe scenariusze do rozegrania z pewnością zachwycą każdego fana tego nietuzinkowego tytułu.

  Arkham Horror: Śluz Który Pożarł Wszystko
  Śluz, Który Pożarł Wszystko
  Śluz z kosmosu pożarł już wszystko... a może w Waszej rzeczywistości zagłada dopiero nadejdzie? W naszej już się to wydarzyło i zjadł cały nasz zapas - udało nam się uciec z kilkoma sztukami i nie spodziewamy się w najbliższej przyszłości dodatkowego zapasu, więc... kto pierwszy, ten lepszy.


  Inne Informacje:
  - Do oferty w naszym sklepie powróciła rewelacyjna gra Dune - tym razem wraz z dodatkiem Ixians & Tleilaxu - nasza oferta gier anglojęzycznych nadal raczkuje, ale sukcesywnie się powiększa i z tygodnia na tydzień ich u nas przybywa. 

  I to wszystko na ten tydzień, do napisania!


  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.