English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEFantasyWładca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Cieniste ścieżki

  Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Cieniste ścieżki

  279,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1760
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie


  Korytarze krzyżowały się, plątały, wiły we wszystkich kierunkach, ale gobliny znały te przejścia (...) . Tylko że ich droga spadała w dół, w dół, a duszno było tu okropnie. Gobliny zachowywały się brutalnie, szczypały jeńców bez miłosierdzia, gdakały przy tym i rechotały wstrętnymi, kamiennymi głosami.
  - J.R.R. Tolkien. Hobbit, czyli tam i z powrotem


  Cieniste ścieżki
   to pierwsze duże rozszerzenie do bestsellerowej gry planszowej Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie, która to dzięki wykorzystaniu aplikacji przeniesie Cię wraz ze znajomymi, lub całkiem samego, do świata pełnego magii, odważnych decyzji i bohaterskich czynów, na miarę dzieł samego J.R.R. Tolkiena. Niniejszy dodatek wypełniony jest zawartością, która wprowadzi do rozgrywek wiele nowych, ciekawych elementów. Oczekują tu na Ciebie nowe tereny, które będziesz mógł eksplorować, nowi bohaterowie, w których wcielisz się podczas swoich wędrówek, wrogowie, którzy zaślepieni nienawiścią, będą próbowali pokrzyżować Twoje plany, oraz przedmioty, które pozwolą Ci się z nimi rozprawić i nie raz, nie dwa uratują Ci skórę podczas wyprawy. Akcja Cienistych Ścieżek zabierze Cię daleko od domu, w nieprzebyte ostępy Mrocznej Puszczy, gdzie zepsucie zapuściło swe korzenie i spaczyło zamieszkujące tam stworzenia. Los skieruje twe kroki także do Morii, położonego głęboko pod ziemią, spowitego w całun ciszy i mroku miasta krasnoludów, gdzie chciwość jego mieszkańców obudziła pradawne zło ściągając zagładę na wszystkich jego mieszkańców.

  Czy będziesz miał odwagę by wyruszyć na wyprawę do miejsc, o których same opowieści budzą grozę pośród największych śmiałków?  Zbierz przyjaciół, chwyć w dłoń pochodnię, miecz i jeden... egzemplarz Cienistych ścieżek!

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie.

  Koszulki pasujące do dodatku Cieniste Ścieżki:
  Mini American 41 x 63 mm (ilość na razie nie potwierdzona)
  Tarot 70 x 120 mm (ilość na razie nie potwierdzona)

  Zawartość pudełka:

  • nowi bohaterowie
  • nowi przeciwnicy
  • nowy teren
  • nowe przedmioty
  • instrukcja


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.