• Przechowalnia 0
 • Nawet śmierć może umrzeć...

  Cthulhu: Death May Die - gra planszowa - edycja polska
  Kultyści od dawna pieczołowicie przygotowywali się na tą chwilę. Pradawne Bóstwo, zamieszkujące otchłanie innego wymiaru, sięgnęło do ich umysłów dając im wiedzę niezbędną do swego przebudzenia, przywołania do naszego świata i uwolnienia swych bluźnierczych mocy. Dzielni badacze tajemnic dowiedzieli się o tym zbyt późno, ostateczny rytuał już się rozpoczął, gwiazdy są w porządku, a tajemnicze moce spiskują przeciw nim i jeśli szybko czegoś nie zrobią... przy odrobinie szczęścia Wielki Przedwieczny może nadal być osłabiony zaraz po przywołaniu... wtedy właśnie będzie szansa na wpakowanie mu kilku kilogramów ołowiu pomiędzy oczy... o ile tych biednych szaleńców nie dopadną wcześniej oślizgłe macki koszmarnego obłędu.

  Przedsprzedaż polskiej edycji Cthulhu: Death May Die wystartowała - szykujcie siekiery, świece i rytualne sztylety... szaleństwo nadchodzi. Wraz z podstawową wersją gry dostępne w przedsprzedaży będą także dwa dodatki - Czarna Koza z Lasu oraz Yog-Sothoth.
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.