• Przechowalnia 0
 • Newsy

  Nowości w DragonEye
  Witajcie ponownie w kolejnym tygodniu niosącym zapowiedzi i inne informacje ze świata gier planszowych. Jak zwykle mamy dla Was fajne nowości na które warto zwrócić uwagę, piszemy o premierach, które miały miejsce w mijającym tygodniu oraz o tym co ma się wydarzyć na przestrzeni kolejnych kilku dni. Zapraszamy więc do lektury, nieco krótszej niż zazwyczaj, co nie znaczy wcale że gorszej - zapowiedzi jak zawsze kilka się pojawiło ;)  Nowe przedsprzedaże:

  Small World of Warcraft - edycja polska
  Small World of Warcraft
  Trafiła nam się nowa, nieoczekiwana bomba wydawnicza. Small World, rodzinny bestseller strategiczny zostanie wydany w nowych szatach, w pięknej oprawie świata Warcraft'a. Wersja przeznaczona nie tylko dla maniaków WoW'a, ale i wszystkich kolekcjonerów oraz tych, którzy w ten tytuł jeszcze nie zagrali - to będzie świetna okazja do nadrobienia zaległości, tym bardziej, że premiera jest wcale nieodległa. 

  Escape Tales: Low Memory - gra planszowa
  Escape Tales: Low Memory

  Rok 2060. Elizabeth traci pamięć o wydarzeniach poprzedniego dnia, budząc się w swoim domu, który nosi ślady włamania... nie wiedząc co się dzieje, w desperacji, korzysta ze skanera pamięci...
  Tak rozpoczyna się historia nowej gry z cyklu Escape Tales, gdzie wymagające zagadki przeplatać się będą z wciągającą fabułą. Premiera zaplanowana na czerwiec!

  Premiery w zeszłym tygodniu:

  This War of Mine dodatek Czas Oblężenia
  This War of Mine: Czas Oblężenia
  Już jest - kolejne rozszerzenie do This War of Mine, wprowadzające bardzo wyczekiwany tryb kampanii, oraz nowe modułowe dodatki, które możemy dokładać do każdej rozgrywki. Na pewno rozpakowując to pudełko, oprócz przyjemnego zapachu świeżej farby drukarskiej, poczujemy bijący od niego duży powiew świeżości i urozmaicenia.

  Die Macher - gra planszowa
  Die Macher
  Wybory w naszej krainie mlekiem i miodem płynącej nie odbyły się na czas, ale za to wydawnictwo Portal potrafiło się lepiej zorganizować i już w zeszłym tygodniu, tak jak mieliśmy to obiecane, pojawiła się gra, która zachwyci każdego kto chciałby (choćby na planszy), przejąć władzę w kraju. Będziecie knuć swoje plany, mówić to, co ludzie chcą usłyszeć i cały czas obliczać jak zoptymalizować swoją kampanię wyborczą, aby pokonać przeciwników. Polecamy doświadczonym graczom. 

  Endeavor - Wiek Żagli - gra planszowa
  Endeavor: Wiek Żagli
  Doczekaliśmy się nareszcie długo wyczekiwanego Wieku Żagli. Teraz już wszyscy mogą wyruszyć na oceany świata, by szukać nowych źródeł potęgi dla mocarstw, które rywalizują ze sobą o panowanie nad koloniami. Jeszcze raz przepraszamy za poślizg związany z premierą Endeavora, ale mamy nadzieję, że piękne wydanie gry oraz wciągająca rozgrywka wynagrodzą Wam troszkę dłuższy czas oczekiwania.

  Nadchodzące premiery:

  Viticulture - gra planszowa
  Viticulture: Essential Edition (wersja polska)
  Już niebawem, za kilka dni, będziecie mogli uruchomić swoje winnice. Zasadzicie wybrane odmiany gron, będziecie zbierać plony, produkować z nich wino, zapraszać do winiarni gości, którzy niejednokrotnie Was wspomogą i co najważniejsze, podpiszecie kontrakty na dostawy, które rozsławią Waszą markę i pozwolą na pławienie się w bogactwie. Premiera tej świetnej gry ekonomicznej, gdzie w sprytny sposób rozdzielać musimy zadania pomiędzy naszych pracowników nastąpi już w nadchodzącym tygodniu. 


  Aeon's End: Niezbadany Mrok oraz Otchłań
  Nowe Nemesis, których niezmierzona siła rozbijać się będzie o mury Gravehold, stawiając nowe wyzwania przed weterenami Aeon's End, nowi bohaterowie, którzy nie raz zginą w obronie ostatniej ostoi ludzkości rozpaczliwie broniącej się przed ostateczną zagładą. To wszystko znajdziecie w dwóch nowych dodatkach, których premiera nastąpić ma w nadchodzącym tygodniu.


  I to tyle na tą chwilę, mamy nadzieję, że przyszły tydzień przyniesie kolejne zapowiedzi i nowości, czego sobie i Wam życzymy,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.