• Przechowalnia 0
 • Nowości


  Witajcie,

  Wraz z nadejściem wiosny (póki co tylko tej kalendarzowej) nastąpił wysyp kolejnych dodruków, przedsprzedaży oraz premier. Ostatnie dwa tygodnie obfitowały w przeróżne nowości o których opowiadamy szerzej poniżej.

  Premiery:

  Mystic Vale: Big Box - gra karciana
  Mystic Vale: Big Box
  Nowatorska gra od Portal Games w której tworzyć będziemy własne karty, budując kombinacje i jako potężni druidzi postaramy się zdjąć klątwę z naszej krainy. Łączenie efektów odbywa się poprzez nakładanie na siebie przezroczystych kart. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że polskie wydanie zawiera w sobie dwa dodatki, które urozmaicają naszą walkę o przywrócenie życia w mistycznej dolinie.

  Imperial Struggle - gra planszowa
  Imperial Struggle
  To gra autorów Twilight Struggle: Zimna Wojna, a więc będzie nie lada gratką dla wszystkich lubiących gry mocno zanurzone w atmosferze przepychania się w bezlitosnej walce o wpływy i władzę nad światem. Przedstawiono tutaj rywalizację dwóch kolonialnych mocarstw XVIII wieku - Wielkiej Brytanii oraz Francji, która rozciągać się będzie na przestrzeni prawie stu lat naszych dziejów, a gracze dzięki talii historycznych wydarzeń, będą musieli jak najlepiej je wykorzystać, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. 

  Marvel Champions: Galaxy's Most Wanted - dodatek
  Marvel Champions: Galaxy's Most Wanted
  Nowi bohaterowie, nowi przeciwnicy, nowe scenariusze, które możemy łączyć w epicką kampanię. Bohaterowie powracają, by ponownie ratować nasz świat, ale tym razem pozostawimy Ziemię za sobą i udamy się w podróż w dalekie zakątki galaktyki, by stoczyć pojedynki z jednymi z największych złoczyńców jakich widział wszechświat. Z dostępnością nie jest tak źle jak to zwykle bywało w przypadku Marvel Champions - Galaxy's Most Wanted nie wyprzedał się przed premierą i można go nadal zamawiać w naszym sklepie.

  Puerto Rico (3. edycja)
  Puerto Rico (3. edycja)
  Nowa, odświeżona wersja klasycznego Puerto Rico dopłynęła do naszego sklepu i prezentuje się... dużo lepiej niż poprzednie edycje gry. Oprócz zmian wizualnych, zawiera również cztery oficjalne dodatki, które znacznie wpływają na przebieg rozgrywki. Polecamy, lecz jeśli chcecie jeszcze dostać swoją kopię radzimy się spieszyć - zapasu nie zostało nam zbyt wiele. 


  Nowe Przedsprzedaże:

  Rocketmen - gra planszowa
  Rocketmen
  Zanurzcie się w atmosferze wyścigu ku ostatecznej granicy - kosmosowi. Nowa gra jednego z twórców gry Brass to szybka rozgrywka w której będziemy budowali swoją talię, podejmowali taktyczne decyzje i tworzyli technologie pozwalające na spełnienie odwiecznego marzenia ludzkości - oderwania się od naszej planety i wyruszenia ku gwiazdom, by badać nieznane. Nie ważne, czy za cel obierzesz sobie umieszczenie satelity na orbicie Ziemi, czy utworzenie kolonii na marsie - swoje działania będziesz musiał dobrze zaplanować, a odpowiednie wyposażenie rakiet i promów kosmicznych stanie się dla Ciebie priorytetem.
  Premiera już w dniu jutrzejszym!


  Unmatched - Bitwa Legend - Część 1 - gra planszowa
  Unmatched: Bitwa Legend - Część 1
  Unmatched to nie do końca nowość, gdyż jej wersja angielska krążyła już na rynku polskim od jakiegoś czasu i cieszyła się niemałym powodzeniem. Teraz jednak wydawnictwo Ogry Games rozpieści nas wersją polską tego wyśmienitego tytułu. Co wyróżnia tą grę na tle innych? Przede wszystkim sam, wręcz niedorzeczny, pomysł stawiania naprzeciw sobie bohaterów legend oraz baśni w morderczych pojedynkach na śmierć i życie, ale też świetna, szybka, dająca wiele satysfakcji z kombinowania rozgrywka. W swoje ręce dostaniemy grę podstawową oraz samodzielny dodatek Robin Hood vs Wielka Stopa, a także promocyjne karty!
  Premiera planowana na koniec maja.

  Cthulhu: Death May Die - Kampania 2 - rozszerzenie
  Cthulhu: Death May Die - Kampania 2
  To rozszerzenie jest tym na co czekali fani Death May Die i brakowało im więcej wszystkiego, co czyni tę grę tak dobrą. Dostajemy więc nowych bohaterów z unikalnymi zdolnościami, dostajemy nowe, potężne potwory, mamy też kilka nowych kafli terenu i co chyba najważniejsze i na co najbardziej czekamy - nowe scenariusze, które poprowadzą nas przez zmagania z bluźnierczymi bytami z innych wymiarów.
  Premiera planowana na II kwartał tego roku.


  Brzdęk! Acquisition Incorporated - dodatki
  Brzdęk! Acquisition Incorporated
  Kto nie grał w Brzdęka, ten nie wie, jak dobry to tytuł i jak świetnie można się przy nim bawić właściwie całą rodziną. Szalone wyprawy po skarby i brawurowe ucieczki z podziemi z górami skarbów; straszliwi strażnicy artefaktów uśpieni w swych leżach, których obudzić może brzdęk wysypujących się z naszych kieszeni monet; adrenalina, kiedy sięgamy po złoto, które może się okazać naszą zgubą w labiryncie starożytnych korytarzy... wszystko to znajdziecie w tej grze, a teraz przedstawiamy kolejne dodatki, wprowadzające bohaterów z unikalnymi taliami oraz odpowiadającymi im figurkami. Drużyna C oraz Drużyna Zarządu mogą być wykorzystane z podstawową wersją Nie Drażnij Smoka jak i nadchodzącym Brzdękiem Legacy.
  Premiera planowana na nadchodzący tydzień.

  Coatl - gra planszowa
  Coatl
  Nowa, przepiękna gra dla lubiących logiczne wyzwania. Będziemy tu tworzyli z kolorowych elementów podobizny Coatla - azteckiego boga przyjmującego postać pierzastego węża, opiekuna wiatru, zmierzchu, kupców, sztuki oraz wiedzy. Będziemy więc dobierali fragmenty głowy, ogona oraz tułowia, aby stworzyć jak najwspanialsze dzieło, jak najwierniej oddające jego wygląd na podstawie naszych proroczych wizji oraz wytycznych, które otrzymamy ze świątyni. Szybka rozgrywka i duża regrywalność z pewnością zadowoli wszystkich fanów tytułów w stylu Azula czy Sagrady.
  Premiera planowana na II kwartał tego roku.

  Dziennik: Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie
  Dziennik: Wyprawa 1907. Zakazane kopalnie
  Kolejna odsłona łamigłówek z serii Dziennika 29, tym razem pozwoli wam na rozwiązanie zagadki notesu odnalezionego w starej kopalni. Po raz kolejny czeka nas łączenie poszlak, faktów i odgadywanie haseł ukrytych na pokrytych kurzem stronnicach. Nikt, kto uwielbia tego typu zagadki, nie powinien przechodzić koło Wyprawy 1907 obojętnie.
  Premiera zaplanowana na nadchodzący tydzień.

  Na przestrzeni tego miesiąca powinny też zawitać do nas poniższe tytuły Vitala Lacerdy - często o nie pytacie, więc cieszymy się bardzo, że oprócz On Mars i Kanbana w wasze ręce trafią także kolejne gra tego autora.


  On Mars - gra planszowa
  On Mars

  Kanban - gra planszowa
  Kanban

  The Gallerist - gra planszowa
  The Gallerist


  Pojawiły się także dodruki od wydawnictwa Galakta - do oferty powróciły Star Wars: Rebelia oraz cały cykl Horror w Arkham Gra Karciana -  Szlak do Carcosy 

  I to już chyba wszystko. Jak zwykle dziękujemy za uwagę, za to, że jesteście z nami i zapraszamy do śledzenia wszystkich nowości zarówno w naszych aktualnościach jak i na naszym profilu facebookowym


  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.