• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Odkryj swoje przeznacznie!
  Witajcie,

  Poniżej kolejna porcja newsów. W tym tygodniu mamy dobre wieści przedewszystkim dla fanów karcianek, ale i planszówkowicze znajdą dla siebie jedną czy dwie perełki.


  Star Wars Przeznaczenie
  Tutaj mamy dwie promocje, które obowiązywać będą do końca sierpnia:


  Star Wars Przeznaczenie: Przebudzenia
  Przy zakupie każdego jednego zestawu kart Przebudzeń, dodajemy zestaw całkowicie za darmo.


  Star Wars Przeznaczenie - Kylo Ren + Rey
  Coś ich łączy, w tym wypadku jest to cena - teraz oferujemy zestaw Kylo Ren + Rey w cenie jednego zestawu.

  Druki na Żądanie
  Galakta zrobiła nam niespodziankę i wystartowała ze zbieraniem zamówień na Druki na Żądanie dla tytułów takich jak Horror w Arkham LCG, Władca pierścieni LCG, Znak Starszych Bogów, Descent oraz Gra o Tron: Gra planszowa.
  Wszystkie produkty dostępne u nas w ofercie Druku na Żądanie (a jest ich naprawdę sporo) znajdziecie tutaj.
  Hero Realms
  Karciany hit z początku tego roku powraca z wielką pompą. Teraz będziemy mogli wcielić się w rolę wojownika, kapłana, czarodzieja, złodzieja, czy tropiciela i stawić czoła potężnym wrogom takim jak Lisz czy Smok. Zestawy można u nas kupować pojedynczo lub w pakietach aby kilka groszy zaoszczędzić.  Pandemic: Stan zagrożenia
  W tym dodatku do Pandemica znajdziemy nowe wyzwania i nowe zasady dla wszystkich miłośników chorób rzucających ludzkość na kolana. Jeśli znasz i lubisz Pandemica, zdecydowanie polecamy ten dodatek. Jeśli nie, może warto abyś poznał, ponieważ to jedna z lepszych gier kooperacyjnych w historii planszówek.

  Pozdrawiamy,

  DragonEye  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.