• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Osadnicy: Królestwa Północy - Gniew Latarni

  99,90 zł 79,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 5069
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Drzwi do głównej sali uchylają się, ukazując przestronne wnętrze. Dookoła stojącego pośrodku ogromnego stołu, na misternie zdobionych, lecz sprawiających wrażenie niewygodnych krzesłach, zasiedli już pozostali nadworni doradcy. Jeden ze sług wskazuje ci twoje miejsce. Po chwili dołącza do was Imperator i rozpoczyna się narada. Ze zdziwieniem dostrzegasz, że monarcha jest jeszcze bardziej zmartwiony niż zazwyczaj. Omawiane kolejno tematy zdają się tłumaczyć jego ponury nastrój. Słabe plony na południu, zamieszki na zachodzie i trzęsienie ziemi w centrum kraju. Do tego zbójcy rabujący karawany i tajemnicza choroba bydła. Odnosisz wrażenie, że w obliczu tych wiadomości, konieczność remontu Wielkiej Świątyni nie jest warta wzmianki. Imperator szybko wyprowadza cię z błędu. Jego poddani burzą się, a za przyczynę wszystkich tych nieszczęść uważają właśnie zaniedbanie ośrodka kultu. Nie wydaje ci się, aby załatanie przeciekającego dachu i wstawienie kilku witraży, zapewniło Imperium łaskę, ale lud ma na ten temat inne zdanie. Remont świątyni staje się zatem głównym problemem całej nadwornej rady, a co za tym idzie - także twoim problemem numer jeden.

  W rozszerzeniu Osadnicy: Królestwa Północy - Gniew Latarni stajesz się doradcą imperatora i uratuj swoje państwo, rozgrywając kampanię 15 niesamowitych scenariuszy. Gniew Latarni jest kompatybilny z innymi rozszerzeniami, dzięki czemu będziesz mógł wielokrotnie przejść kampanię, za każdym razem grając innym klanem!


  W pudełku znajdziesz także nowych robotników — wyznawców Latarni — których będą obowiązywać specjalne zasady. Robotników Wyznawców można używać jako standardowych Robotników, chyba że zasady scenariusza wskażą inaczej. Kiedy jednak dany efekt nakaże ci użyć Robotnika Wyznawcy, nie będziesz mógł go zastąpić zwykłym robotnikiem.

  Kiedy otrzymasz polecenie, aby przeczytać Scenariusz, przejdź do wskazanego paragrafu i wykonaj zawarte w nim polecenia. Na przestrzeni kampanii będziesz używać własnego Arkusza Postępu. Służy on do zapisywania zmian zachodzących w poszczególnych rozgrywkach, które będą miały wpływ na kolejne scenariusze

  Pora znowu wkroczyć do świata Królestw Północy — tym razem w trybie legacy! Gniew Latarni to solowy dodatek do kultowej gry autorstwa Joanny Kijanki (Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite, Neuroshima HEX: Bestie). Kiedy Świątynia Miłosiernych stoi w ruinie, na horyzoncie pojawiają się tajemniczy wyznawcy Latarni. Będą chcieli ci pomóc, czy jeszcze bardziej uprzykrzyć życie?

  Atuty:

  • Solowy dodatek do kultowej gry Osadnicy: Królestwa Północy autorstwa Joanny Kijanki  (Robinson Crusoe: Opowieści NiesamowiteNeuroshima HEX: Bestie);
  • Kompatybilność ze wszystkimi poprzednimi dodatkami;
  • Zostań prawą ręką imperatora i uratuj swoje królestwo, rozgrywając niesamowitą kampanię złożoną z 15 scenariuszy!

  Premiera planowana jest na III kwartał 2022. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Uwaga! Wysyłki zamówień, które zawierają ten produkt, będą realizowane po skompletowaniu całego zamówienia.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki niezbędna jest podstawowa wersja gry Osadnicy: Królestwa Północy.

  Zawartość pudełka:

  55 kart Kampanii, w tym:

  • 4 karty Dwustronnych Lokacji
  • 9 kart Wydarzeń Uprawy
  • 31 kart Wydarzeń Morskich
  • 1 karta Wiernych
  • 10 kart Specjalnych Pól
  • 6 x Wojownik Ozyrysa

  • 5 kafelków Latarni
  • 10 specjalnych Robotników
  • 30 żetonów
  • Księga Scenariuszy
  • 4 arkusze Postępu
  • 1 Instrukcja

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.