English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWEStrategiczne/EkonomiczneOsadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez Historię

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez Historię

  84,90 zł
  Producent: Portal Games
  Kod: 2079
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez Historię

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez Historię to rozszerzenie, które wprowadza do uniwersum Osadników Kampanię w Otwartym Świecie. Celem kampanii jest stałe rozwijanie twojego Imperium, gra po grze, poprzez osiąganie kolejnych Celów i podbój nowych Prowincji. Jednocześnie należy pamiętać o sprawnym zarządzaniu rozwijającym się Imperium, aby uniknąć jego upadku, oraz co najważniejsze, dążyć do wprowadzenia uniwersum Osadników w czasy współczesne.


  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez HistorięW trakcie gry Imperia rozwijają się pod względem militarnym, ekonomicznym i kulturowym, a gracze ścigają się w osiąganiu różnorodnych celów. Bycie pierwszym, który osiągnie te cele, jest kluczowe dla rozkwitu Imperium. Na koniec każdej gry kampanii, gracze awansują na torach związanych z osiągniętymi celami. Inwestują również w nowe wynalazki i dołączają do swojego Imperium nowo podbite prowincje. Gdy gracz osiągnie koniec ścieżki postępu, jego Imperium wkracza w nową erę, która daje mu dostęp do nowych imponujących wynalazków i umiejętności, ale jak zawsze, wiąże się też z pewnymi kosztami postępu - po wejściu w nową erę gracz traci wszystkie podbite dotąd prowincje.3 kolejne Ery na 3 różnych Arkuszach Imperium

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez HistorięRozwój Imperiów odzwierciedlany jest na spersonalizowanych Arkuszach Imperium odpowiadających Erze, w której znajduje się aktualnie Imperium. W grze występują trzy kolejno następujące po sobie Ery: Starożytność, Średniowiecze i Rewolucja Przemysłowa. Gdy gracz osiągnie koniec Rewolucji Przemysłowej, uznaje się, że jego imperium wkracza we Współczesność, co stanowi koniec kampanii.

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez HistorięKażdy arkusz Imperium jest w pełni spersonalizowany, co oznacza, że gracze będą po nim pisać i aktualizować go w miarę czynionych Postępów. Arkusz Imperium posiada miejsce do wpisania nazwy Imperium, pozwala także na śledzenie kosztu utrzymania Prowincji, postępu na poszczególnych torach, końcowego wyniku punktowego, stanu posiadanych punktów Wiedzy oraz aktualnego stanu osiągnięcia Celów. Rozwój na torach Postępów odblokowuje dla Imperium specjalne bonusy. Dotarcie do ostatniego pola na którymkolwiek z torów Postępu pozwala graczowi na wejście w nową Erę w następnej rozgrywce z zupełnie nowym Arkuszem Imperium. Każda Era oferuje odmienne bonusy na torach Postępu, a także nowe Wynalazki i odmienne koszty utrzymania Prowincji.

  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez HistorięOgromna regrywalność dzięki 163 nowym kartom.

  Osadnicy: Poprzez Historię zawiera dużą talię nowych kart, dzięki którym każda gra będzie inna:
  - 55 karty Prowincji reprezentują nowe podbite krainy, które dostarczają Dobra,
  - 66 karty Wynalazków reprezentują postęp na różnych polach rozwoju Imperium i zapewniają specjalne Cechy,
  - 42 karty Celów reprezentują kluczowe kierunki rozwoju, którymi będą
  podążały Imperia podczas danej gry. Gracze, którzy osiągną Cele jako pierwsi, uzyskają znaczny wzrost postępów w odpowiedniej kategorii, a także niewielki bonus w grze.


   
  Osadnicy: Narodziny Imperium - Poprzez Historię - Kampania

  Osadnicy: Poprzez Historię wprowadza tryb Kampanii z Otwartym Światem. To, co różni ją od typowej gry Legacy, to fakt, że do gry w Kampanii z Otwartym Światem gracz nie potrzebuje stałej ekipy, ponieważ poszczególne Imperia nie muszą być na tym samym poziomie rozwoju. Podobnie jak w historii - nowe imperia pojawiały się, kiedy inne były już świetnie rozwinięte. Bez względu na różnice w stadium rozwoju Imperium gra pozostaje dobrze zbalansowana, ponieważ lepiej rozwinięte Imperia są po prostu trudniejsze w utrzymaniu.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Osadnicy: Narodziny Imperium

  Autor: Joanna Kijanka
  Wydawca: Portal Games
  Wydanie: Polskie

  Liczba graczy: 1-4
  Wiek graczy: 10+
  Czas gry: 45-90 min

  Zawartość pudełka:
  • 55 Kart Prowicji
  • 66 Kart Wynalazków
  • 42 Kart Celów 
  • 4 Znaczniki Celów Ekonomicznych i Administracyjnych
  • 4 Znaczniki Celów Militarnych i Dyplomatycznych
  • 4 Znaczniki Celów Naukowych i Kulturalnych
  • 8 Żetonów Gołębicy
  • 8 Żetonów Łapówki
  • 8 Żetonów Pracusia
  • Żetonów Muru
  • 16 Arkuszy Starożytności
  • 16 Arkuszy Średniowiecza
  • 16 Arkuszy Rewolucji Przemysłowej
  • 1 Instrukcja
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Sklep internetowy dragoneye.pl to sklep z grami oferuje gry planszowegry karciane dla dorosłych gry imprezowe inacze gry dla par, gry biznesowegry fabularne oraz gry paragrafowe. Nasz sklep to też sklep z grami karcianymi w tym sklep internetowy z grami planszowymi, w ofercie są gry take jak pokemon, warhammer, magic the gathering, Marvel, Star Wars, Władca Pierścieni, Wiedźmin, Monopoly, Scrable. Jedym z najlepszych produktów jest gra planszowa, gra planszowa dla dzieci, gry bitewne, posiadamy w naszym sklepie najlepsze gry planszowe, w tym gry strategiczne, gry edukacyjne, gry rodzinne. Jeżeli interuje Cię zabawa gry, gry dla dzieci, to nasz sklep z grami dla dzieci, sprosta twoim wymaganiom, bo nasz gry sklep internetowy to jedyne takie miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.