• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie + gratis

  158,90 zł 154,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 197
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  3... 2... 1... Start!

  Postaw stopę na Marsie i daj się porwać jego niezwykłej historii. Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie to niezwykła opowieść o ludziach walczących o przetrwanie poza krańcem zamieszkałego dotąd świata.

                                                                   

  Podejmij znaczące decyzje i zmierz się z ich konsekwencjami! Krok po kroku odkrywaj zwroty fabuły! Dobierz odpowiedni dla siebie poziom trudności i tryb rozgrywki.

  Kim chcesz dzisiaj być? Naukowcem, odkrywcą, inżynierem? Gra zapewnia ogromną regrywalność, a zarazem przedstawiona w niej historia jest zawsze spójna i zgodna z podjętymi przez graczy decyzjami.
  Jest to możliwe dzięki darmowej aplikacji, która towarzyszy graczom i wzbogaca ich doznania. Zawiera ona ponad 500 wydarzeń i przygód, a jej algorytm zawsze dobiera je w taki sposób, aby stworzyć spójną opowieść, dopasować grę do twoich potrzeb i umożliwić ci zagłębienie się w fabułę.


  Pierwsi Marsjanie zawierają unikalny mechanizm kontynuacji wątków fabularnych pojawiających się w grze, dzięki czemu przedstawiona historia jest głębsza i bardziej angażująca emocjonalnie. Niektóre z wydarzeń występujących w grze będą miały swoją kontynuację – sytuacja z przeszłości, niezależnie od działań graczy, spowoduje wystąpienie pewnych skutków w przyszłości. Skutki te są zawsze ściśle związane z wydarzeniem, które je zapoczątkowało, co tworzy spójną narrację i podnosi realizm. Jeśli na przykład astronauci dyskutują o swoich bliskich pozostawionych na Ziemi, morale grupy spada. Po pewnym czasie, na skutek takich rozmów, smutek i żal jednego z astronautów może uczynić go słabszym ogniwem zespołu.

  Chcemy, aby historia, którą przeżyjesz w grze Pierwsi Marsjanie, była jak najbardziej osobista. Chcemy, aby pionki, za pomocą których wykonujesz akcje, stały się czymś więcej niż kawałkiem plastiku. Chcemy, abyś zżył się z postacią, którą grasz. Przed rozpoczęciem rozgrywki wprowadzisz unikalny numer ID, dzięki któremu aplikacja zidentyfikuje twojego astronautę. W trakcie gry lepiej poznasz swojego bohatera, dowiesz się więcej o jego przeszłości, niedokończonych ziemskich sprawach itp. Gra zawiera 8 takich osobistych wątków.

                                                 


  Uzupełnieniem fizycznych komponentów z pudełka gry Pierwsi Marsjanie jest bezpłatna aplikacja, zawierająca setki wydarzeń i przygód, dzięki którym opowiedziana historia pochłonie cię bez reszty. Aplikacja prowadzi cię przez fabułę gry, dostarczając informacji na temat skutków twoich działań czy wydarzeń w HUB-ie – a także jest elementem łączności między tobą a siedzibą MCEI na Ziemi (Mars Colonization and Expansion Initiative – Inicjatywa na rzecz Kolonizacji i Ekspansji na Marsie). Wbudowane mechanizmy pozwalają na dostosowanie gry do własnych potrzeb, umożliwiając wybór rodzaju misji i poziomu trudności. Wybór rodzaju misji (tylko dla misji pojedynczych) pozwala ci zdecydować, czy wolisz być naukowcem, odkrywcą czy inżynierem – różne misje kładą nacisk na różne elementy rozgrywki i w większym stopniu wykorzystują akcje badań, eksploracji czy budowy. Wybór poziomu trudności pozwala dostosować konsekwencje wydarzeń w grze.

  Bez względu na to, czy jesteś wytrawnym graczem szukającym mocnych wrażeń, czy też grasz bardziej dla fabuły, wybór poziomu trudności pozwoli ci dostosować doświadczenia płynące z gry, tak by jak najlepiej odpowiadały twoim potrzebom i oczekiwaniom. Ponadto aplikacja umożliwi łatwe dodawanie nowych treści oraz uaktualnianie już istniejących.

  W pudełku z grą znajdziesz dwie kampanie. Każda z nich to ciąg pięciu misji – w trakcie gry i w wyniku swoich działań odkryjesz spinającą je fabułę. Pierwsza kampania opowiada o zmaganiach grupy astronautów ze zrywającym się sygnałem. Za pomocą sprzętu i własnej pomysłowości będziesz starał się przywrócić i utrzymać łączność między bazą na Marsie a ośrodkiem na Ziemi.

  Druga kampania wykorzystuje mechanizm legacy i zagrasz w nią tylko raz (niektóre z komponentów są jednorazowego użytku). Fabuła tej kampanii rozpoczyna się w momencie, gdy druga grupa astronautów ląduje na czerwonej planecie – po dwóch latach udanej misji twoja mała marsjańska osada ma się teraz powiększyć. Gra postawi cię przed koniecznością podjęcia ważnych wyborów – i skonfrontuje z nieodwracalnością twoich decyzji.

                                                                    

  Uwaga! Do Pierwszych Marsjan dodajem gratisowo paragrafową grę Rafała Szymy pt. "Ratownicy", której akcja osadzona jest w świecie Pierwszych Marsjan. Oferta ważna do wyczerpania zapasu.

  ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

  ♦ 3 plastikowe modele (HUB, Froggy i Scorpio);
  ♦ 15 specjalnych kości;
  ♦ 12 pionów;
  ♦ co najmniej 125 plastikowych znaczników;
  ♦150 kart (63mm x 88mm), w tym:
              ◊ karty Badań,
              ◊ karty Charakterystyk,
              ◊ karty MAP,
              ◊ karty Namiaru,
              ◊ karty Obiektów, karty Ulepszeń,
              ◊ karty Uszkodzeń i karty Zdolności;
  ♦ 4 plansze gracza;
  ♦ 19 kafli Obszarów;
  ♦ 13 kafli Obiektów;
  ♦ 8 kafli Przestoju;
  ♦ 8 kafli Ulepszeń;
  ♦ 135 żetonów, w tym:
              ◊ żetony Celów,
              ◊ żetony Części Zapasowych
              ◊ żetony Modyfikatorów,
              ◊ żetony Morale,
              ◊ żetony POI,
              ◊ żetony Stanu i żetony Wielokrotności
  ♦ 3 dwustronne arkusze misji;
  ♦ 2 książeczki kampanii;
  ♦ 3 liczniki;
  ♦ 1 znacznik Pierwszego Gracza;
  ♦ 1 plansza;
  ♦ 1 instrukcja

  Link do Almanachu:
  https://portalgames.blob.core.windows.net/first-martians/PM-Almanach-PL-Printfriendly.pdf

  Recenzja gry:
  https://www.crazynauka.pl/nowa-gra-pierwsi-marsjanie-czyli-o-tym-jak-zdobywalismy-czerwona-planete/

  Kilka słów od autora na temat mechaniki gry:
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Ignacy Trzewiczek
  Wydawnictwo: Portal Games
  Wersja językowa: Polska

  Liczba graczy: 1 - 4
  Wiek: 10 +
  Czas rozgrywki: 60 - 90 min
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.