• Przechowalnia 0
 • Planszowych żniw ciąg dalszy  Dzień dobry, 

  Dzisiaj nie ma wiele nowości, dzisiaj będzie głównie o tym, co DragonEye pakował po nocach w zeszłym tygodniu, aby wszystko jak najszybciej dotarło do zamawiających swoje gry w przedsprzedaży, ale jest jedna informacja, którą podzielimy się najpierw:


  DragonEye Design
  Tak, dla nas to był news tygodnia i jesteśmy bardzo dumni z faktu, że wystartowaliśmy z insertami pod naszym szyldem. Na początek tylko kilka, ale już mamy w planach kolejne! Wypatrujcie informacji na ich temat w kolejnych tygodniach.

  Premiery w zeszłym tygodniu:


  Western Legends
  Długo czekaliśmy i wreszcie jest! Dyliżanse z przesyłkami wyruszyły już w piątek i duża część z Was zapewne wczorajszy wieczór spędziła na Dzikim Zachodzie. Mamy nadzieję, że to wydłużone oczekiwanie się opłaciło i tej zimy obrabujecie niejeden bank i odstrzelicie niejednego bandytę.  Posiadłość Szaleństwa: Ścieżka Węża
  Kolejna wielka premiera! Nakład niestety już wyczerpany i mamy nadzieję, że na dodruk nie przyjdzie nam czekać zbyt długo... być może też uda nam się w międzyczasie gdzieś jeszcze wyczarować kilka sztuk.  Terraformacja Marsa: Niepokoje i Plansze Graczy
  W marsjańskim parlamencie zapewne już wre, projekty nowych technologii zapewne już są wdrażane, zasoby nie spadają już ze stołu, a nowe korporacje ostrzą sobie zęby na kawałek marsjańskiego tortu. Wszytko to dzięki nowym dodatkom do Terraformacji Marsa, których premiera miała miejsce w zeszłym tygodniu.


  Architekci Zachodniego Królestwa oraz Paladyni Zachodniego Królestwa - gry planszowe
  Architekci i Palydni Zachodniego Królestwa
  Kolejna duża premiera. Zachodnie Królestwa to dosyć małe (ale jakże ciężkie) pudełko, które nosi w sobie niesamowitą zawartość, która powinna zadowolić wszystkich specjalistów od ekonomii średniowiecza. Wiemy już, ze Architekci to gra lżejsza, dla mniej doświadczonych graczy (ale nie początkujących), natomiast Paladyni to ciężka gra w której nasz mózg będzie się grzał niczym piec kowalski rozdmuchiwany przez ogromny miech. 


  Karak: Regent
  Karak: Regent
  Wreszcie dotarł do nas dodatek do bardzo popularnej wśród dzieciaków i rodziców gry Karak. Regent wprowadza wiele nowych ciekawych zasad, które znacznie urozmaicą i uprzyjemnią rozgrywkę każdemu weteranowi eksplorowania lochów. Dodatkowo dostaniemy cztery nowe postacie, z bardzo ciekawymi umiejętnościami, nowych wrogów, nowe kafle oraz Władcę Podziemi, który... odkryjecie to niebawem sami, a my musimy przyznać, że ciekawie to autorzy rozwiązali i wprowadza on dodatkową warstwę strategiczną, czyniąc każdą partię naprawdę ciekawą.


  Dungeons & Dragons: Karty Czarów
  Bardzo przydatny gadżet dla graczy. Teraz, wszystko macie ładnie spisane na pojedynczych kartach - koszty, efekty czarów oraz inne dotyczące ich zasady. Koniec z wertowaniem opasłych tomów w celu sprawdzenia jak dokładnie działają poszczególne zaklęcia.


  W przyszłym tygodniu:

  Talisman: Magia i Miecz - legendarna gra planszowa
  Talisman: Magia i Miecz
  Wygląda na to, że Talisman pojawi się już w przyszłym tygodniu - przynajmniej takie chodzą plotki. Jak będzie? Zobaczymy, ale trzymamy kciuki, aby się sprawdziły.

  Drako: Trolle i Rycerze - gra planszowa
  Drako Trolle i Rycerze
  Wyprawa na bagna, gdzie szaleją złośliwe Trolle rozpoczyna się już w poniedziałek. Pamiętajcie, że jest to samodzielna gra, którą z powodzeniem można łączyć z Drako: Smok i Krasnoludy, co pozwoli toczyć pojedynki w przeróżnych konfiguracjach.


  Inne informacje:
  - Pojawił się w naszym sklepie Dark Heresy (2. edycja) - rpg, które przeniesie Was w mroczny świat Warhammera 40k.


  I to tyle na dzisiaj, jak zwykle śledźcie naszą stronę i profile na FB oraz instagramie, szczególnie na tym pierwszym pojawiają się ostatnio ciekawe informacje o bardzo fajnych obniżkach w naszym sklepie.

  Pozdrawiamy,


  zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.