• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia  Kolejny tydzień i kolejne nowości w DragonEye. Co dzisiaj dla Was mamy? Jeden Horror - tym razem nie do końca w Arkham, bo będziemy mogli wybrać się zarówno do Innsmouth jak i Kingsport i tam, nad ukrytym we mgle wybrzeżem stawić czoła obślizgłej grozie rodem z morskich otchłani. Są także dwa nowe, kolekcjonerskie wydania wprost ze Stanów Zjednoczonych... ale tych spalonych podmuchami nuklearnych eksplozji i opadem radioaktywnego deszczu. Będzie też coś o wyczekiwanych dodrukach.


  Przedsprzedaże:

  Horror w Arkham 3 edycja: Wśród Mrocznych Fal
  Horror w Arkham: Wśród Mrocznych Fal
  Ależ fajna niespodzianka dla wszystkich kultystów pragnących zanurzyć się w mrocznych falach wybrzeża Innsmouth. Nowy dodatek wprowadza kilku nowych bohaterów, masę nowych kart oraz nowe lokacje, które będziecie mogli odwiedzić podczas waszych przygód w klimacie tajemnic i grozy. Premiera już w 18 września!

  Neuroshima Hex: Edycja Rok Molocha
  Neuroshima Hex: Rok Molocha
  Nie lada gratka dla wszystkich fanów tych nowoczesnych szachów, gdzie spryt i taktyka odgrywają równie wielką rolę co strategia i planowanie. Nowa Neuroshima to nowe opakowanie, nowa wypraska, która pomieści wszystkie wydane do tej pory armie, nowe grafiki, oraz specjalna kampania, opowiadająca o powstaniu Molocha. Prawdziwy skarb dla miłośników i kolekcjonerów (ma powstać jedynie 2020 sztuk), ale i dla każdego kto Neuroshimy jeszcze nie miał, a chciałby w nią zagrać. Premiera planowana na I kwartał 2021 roku.

  Neuroshima RPG - Rok Molocha
  Neuroshima RPG: Edycja Rok Molocha
  I jeszcze jedna propozycja dla każdego kto lubi post-apokaliptyczne klimaty. Tym razem w formie gry fabularnej - pięknie wydanej, edycji specjalnej znanej Neuroshimy. Papier kredowy, nowe grafiki, wszystko w pełnym kolorze - zdecydowanie rzecz dla kolekcjonerów i fanów papierowych RPGów. Podobnie jak przy Neuroshimie Hex, także i tutaj limitowany nakład wynosić ma 2020 egzemplarzy.

  Premiery: 

  Barrage - gra planszowa
  Barrage
  Nie musieliśmy tak długo czekać, ale było to oczekiwanie zdecydowanie niecierpliwe, gdyż ten tytuł zbierający wśród zaawansowanych graczy jedynie pozytywne opinie okazuje się rzeczywiście perełką, która długo będzie gościć na stole każdego szanującego się planszówkowicza. Jeśli lubicie przepalać sobie zwoje mózgowe, uzależnieni jesteście od paraliżu decyzyjnego i sprawia Wam przyjemność obmyślanie skomplikowanych planów na kilkanaście ruchów w przód, to jest to pozycja zdecydowanie dla Was.

  7 Cudów Świata - gra planszowa
  7 Cudów Świata - nowa edycja
  Bardzo szybko pojawiła się nowa odsłona najczęściej nagradzanej gry planszowej na świecie. Świeży wygląd, zredagowane zasady, zbalansowane karty i lepsza ikonografia - to główne atuty tej edycji. Razem z podstawową grą wyszedł pierwszy dodatek - Miasta, a na resztę będziemy musieli chwilę poczekać. 

  Dodruki:

  This War of Mine - gra planszowa
  This War of Mine
  Wydawnictwo Galakta potwierdziło informacje o mającym się niebawem pojawić dodruku tej wyśmienitej gry o wojnie i tragedii cywilów w nią uwikłanych.

  Scythe: Igrając z Wiatrem
  Scythe: Igrając z Wiatrem
  Niestety dopiero w przyszłym roku, ale zaraz na jego początku, ma wlecieć na nasze stoły dodruk tego długo wyczekiwanego dodatku, który urozmaica i uzupełnia podstawową rozgrywkę o powietrzne statki oraz karty rozstrzygnięć zmieniające warunki zwycięstwa.

  Inne Informacje:
  - Dodruk gry Terraformacja Marsa zapowiadany jest na październik tego roku, niedostępne na tą chwilę dodatki, także mają pojawić się jeszcze w tym roku. 

  I to tyle, do napisania w przyszłym tygodniu,

  Zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.